JíDELNíČEK PRO HUBNUTÍ

Každý z nás má jiné rozložení svalů a tuků, různou fyzickou aktivitu nebo časové možnosti stravování. V závislosti na vašich potřebách, cvičení a zdravotním stavu vám náš odborník na výživu sestaví výživový a nutričně vyvážený plán na míru podle toho, zda chcete zhubnout, nebo si jen udržet váhu. Mnoho lidí zjistí, že po několika prvních dnech jí více než předtím, ale přesto dosáhnou svého cíle. Důležitá je rozmanitost a vyváženost. Poradíme vám, jak nejlépe dosáhnete vaší vysněné hmotnosti.

JAK TO FUNGUJE

Úvodní konzultace

Úvodní konzultace se týká vašeho zdravotního stavu, každodenních návyků, pohybových aktivit a vašich cílů. Každý program zahrnuje: sestavení jídelníčku na míru, diagnostiku složení těla, vzdělávání klienta v oblasti výživy a zdravého životního stylu.

Jídelníček na míru

Na základě úvodní konzultace vám výživový poradce sestaví nutričně vyvážený redukční nebo výživový plán na míru.

Konzultace s odborníkem na výživu

V rámci redukčních programů NUTRI FOOD PLAN nabízíme 1, 2 a 3měsíční konzultace s odborníkem na výživu podle vašich potřeb.

JAK TO FUNGUJE

Nejste si jisti, jaká by měla být vaše ideální hmotnost? Napoví vám naše kalkulačka BMI. Spočítejte si svůj index tělesné hmotnosti a udělejte první krok ke zdravějšímu životnímu stylu. Naši odborníci jsou připraveni vám pomoci.

Kontaktujte naše specialisty

Každý člověk je jedinečný, a proto musí být jeho redukční dieta přizpůsobena jeho potřebám. Naši certifikovaní výživoví poradci vám přizpůsobí redukční nebo výživový program NUTRI FOOD PLAN na míru s ohledem na váš zdravotní stav.