O SPOLEČNOSTI

Společnost NUTRI a.s. se věnuje poskytování komplexních služeb v podobě odborného poradenství a dohledu nad redukcí hmotnosti, výživou a zdravým životním stylem prostřednictvím poradenských center a certifikovaných výživových poradců po celém Slovensku, České republice a Maďarsku.

Společnost NUTRI a.s. vytvořila licenční systém pro nezávislé provozování poradenských center NUTRI FOOD PLAN pro optimalizaci tělesné hmotnosti prostřednictvím nutričně vyvážených redukčních a výživových programů s potravinami NutriFood MRP. Od roku 2021 také rozšířila svou nabídku o novou řadu vysokoproteinových potravin a dietních ketogenních potravin NutriFood Keto, které jsou dostupné v internetovém obchodě.

Naším cílem je účinné řešení obezity a s ní související snížení počtu civilizačních onemocnění.

CO JE TO NUTRI FOOD PLAN

Redukční a výživové programy NUTRI FOOD PLAN složené z nutričně vyvážených potravin NutriFood MRP splňují přísnou legislativu a nařízení EU a jsou vhodné pro plnohodnotnou náhradu celodenní stravy. Potraviny NutriFood MRP obsahují 100 % doporučené denní dávky všech základních vitamínů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin. Nejedná se o výživové nebo vitamínové doplňky, ale o potraviny určené pro speciální výživu, které díky své nutriční vyváženosti mohou v redukčních programech plnohodnotně nahradit celodenní stravu, a tak se účinek diety dostaví velmi brzy.

ZAJIŠŤUJEME A POSKYTUJEME

Poradenství

Poradenství v oblasti redukce hmotnosti při osobních konzultacích s klientem (za vstupní konzultaci/vyšetření nyní zaplatíte pouze 15 Eur), kontroly u výživového poradce NUTRI FOOD PLAN jsou v průběhu roku zcela ZDARMA.

Vyšetření

Podrobné vyšetření – diagnostika metabolismu, nitrobuněčná voda, mimobuněčná voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, beztuková hmota, váha BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR), doporučená hmotnost, atd.

Doporučení

S ohledem na váš zdravotní stav a vstupní vyšetření vám poradíme s výběrem vhodného redukčního programu. Naši certifikovaní odborníci na výživu vám sestaví individuální dietní plán pro hubnutí.

Potraviny

Vysoce kvalitní, chutné a nutričně vyvážené potraviny, které poskytují kompletní náhradu stravy a 100 % doporučené denní dávky nezbytných vitamínů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin – nejedná se o doplňky stravy ani výživové doplňky.

Kontroly

V rámci našich programů vám poskytneme pravidelné kontroly a konzultace po celou dobu redukce a stabilizace hmotnosti ZDARMA. Odborný dohled nad redukcí a optimalizací hmotnosti máme pro vás k dispozici i po skončení redukčních programů.

Vzdělávání

Při pravidelných konzultacích s vašim výživovým poradcem získáte také nové poznatky v oblasti zdraví a výživy. Naučíme vás, které potraviny jsou pro vás vhodné a kterým se máte raději vyhnout, abyste si dlouhodobě udrželi sníženou hmotnost.

VÝZKUMY NUTRI FOOD PLAN

Obezita

Výzkumy prováděné pod dohledem nejzkušenějších lékařů v oblasti léčby obezity přinesly v praxi velmi pozitivní výsledky používáním VLED a LED diet jako prevence různých civilizačních onemocnění.

Kožní onemocnění

Výsledky z lékařské praxe jasně ukazují zlepšení výsledků a celkového zdravotního stavu pacientů, kteří absolvovali redukční programy NUTRI FOOD PLAN (VLED a LED).

Onkologická onemocnění

Výrazná nadváha je jedním z rizikových faktorů pro vznik několika druhů rakoviny. Estrogeny a androgeny jsou u obezity značně zvýšené a souvisejí také s výskytem rakoviny prsu.

Diabetes Mellitus 2. typu

Polovina evropské populace trpí nadváhou nebo obezitou a přibližně 7 % má cukrovku. Výzkumy potvrdily pozitivní dopad redukčních programů VLED na zdravotní stav pacientů.

Gynekologická onemocnění

Do této kategorie onemocnění jednoznačně patří poruchy menstruačního cyklu, neplodnost, komplikace v těhotenství a při porodu. Obezita častěji vede k vynechání menstruace a problémům s plodností.

Léčba dětské obezity

Počet obézních dětí se rok od roku neustále zvyšuje a epidemicky se šíří, což má za následek vážná tělesná a duševní onemocnění a zvyšuje riziko onemocnění a úmrtí v mladém věku.

Kardiovaskulární onemocnění

V tomto výzkumu byly pozorovány pozitivní účinky redukce hmotnosti pomocí diety VLED na kardiovaskulární systém. Kromě tlaku byly sledovány i další hodnoty, jako jsou lipidy, glukóza a inzulín.

Metabolické účinky VLED a LED diet

Obezita je často zjednodušeně definována jako stav abnormálního nebo nadměrného hromadění tuku v tukových (adipózních) tkáních těla, což vede ke zdravotním rizikům a vzniku různých civilizačních onemocnění.

MRP NUTRIFOOD POTRAVINY

Nutričně vyvážené potraviny NutriFood MRP vám poskytnou plnohodnotnou náhradu stravy, avšak tyto potraviny jsou k dispozici POUZE v našich poradenských centrech a nelze je zakoupit online. Na základě diagnózy metabolismu vám naši poradci sestaví jídelníček na míru, který bude přesně odpovídat vašim výsledkům a zdravotnímu stavu.

NAŠE HISTORIE

Naše programy byly vyvinuty ve spolupráci s renomovanou francouzskou společností, která má více než 45 let zkušeností s výrobou potravin LED (nízkoenergetické diety) a VLED (velmi nízkoenergetické diety), určených pro plnohodnotnou náhradu celodenní stravy, která při minimálním energetickém příjmu zaručuje dostatečný denní příjem všech potřebných bílkovin, tuků, sacharidů, vlákniny, vitamínů, minerálů, stopových prvků a esenciálních aminokyselin.

TÝM ŠPIČKOVÝCH ODBORNÍKŮ

Potraviny NutriFood MRP vycházejí z rozsáhlého klinického výzkumu a z výzkumů vědecké rady pod záštitou MUDr. George L. Blackburn, PhD. – profesora Lékařské fakulty Harvard University, jež domohly k vytvoření nejzdravější a nejspolehlivější metody dlouhodobé optimalizace hmotnosti. Klinicky testované potraviny NutriFood MRP pro rychlé a bezpečné hubnutí jsou v souladu s mezinárodní legislativou EU.

person1

MUDr. George L. Blackburn, PhD.

Mezinárodně uznávaný vědec v oblasti výživy a zakladatel VLED a LED

Dr. George L. Blackburn působil až do své smrti jako profesor výživy a ředitel katedry výživy na Harvard Medical School. (2017) Působil také jako předseda Laboratoře pro výživu a metabolismus a ředitel Centra pro studium nutriční medicíny.

Prioritou jeho laboratoře bylo zkoumat nejsložitější problémy společné s výživou a zdravím. Vychoval více než 100 docentů v oboru aplikované a klinické výživy a publikoval více než 400 publikací z oblasti výživy, medicíny a metabolismu.

NUTRI-FOOD-O-NAS-PANI-DOKTORKA-1

MUDr. Caroline M. Apovian

Profesorka medicíny a pediatrie, Boston University School of Medicine

Dr. Caroline Apovianová je profesorkou medicíny a pediatrie na oddělení endokrinologie, diabetu a výživy na Boston University School of Medicine. Je docentkou na American College of Nutrition a členkou týmu American College of Physicians, který se podílel na výzkumu programů VLED a LED. V oblasti výživy a obezity pracuje od roku 1990.

Dr. Apovian je držitelkou ocenění Health Nutrition Specialist Award udělovaného Americkou společností klinické výživy za rozvoj a vzdělávání studentů medicíny a zdravotníků na Boston University School of Medicine. Publikovala více než 100 článků, kapitol a různých průzkumů o obezitě, výživě a souvislostech mezi tukovou tkání a rizikem výskytu kardiovaskulárních onemocnění.

Kontaktujte naše specialisty

Každý člověk je jedinečný, a proto musí být jeho redukční dieta přizpůsobena jeho potřebám. Naši certifikovaní výživoví poradci vám přizpůsobí redukční nebo výživový program NUTRI FOOD PLAN na míru s ohledem na váš zdravotní stav.

SPOLUPRACUJEME