NUTRI FOOD PLAN POZOROVÁNÍ: kožní onemocnění

Obézní lidé trpí ekzémy a mykózami častěji než běžná populace. Pásový opar se vyskytuje především v místech, kde se hromadí vlhkost a kde se tvoří opruzeniny. Nadváha je také spojena s kosmetickými problémy, zejména s celulitidou.

Některé civilizační choroby, které vznikají v důsledku obezity a nadváhy, mohou ovlivnit náš zdravotní stav. Výsledky z lékařské praxe jasně ukazují zlepšení výsledků a celkového zdravotního stavu pacientů, kteří absolvovali redukční programy NUTRI FOOD PLAN (VLED a LED). V některých případech, jak ukazuje níže uvedený výzkum, dochází k úplnému vyléčení a odstranění zdravotních problémů a pacienti zůstávají bez lékařské péče.

Obézní lidé trpí ekzémy a mykózami častěji než běžná populace.

Pásový opar se vyskytuje především v místech, kde se hromadí vlhkost a kde se tvoří opruzeniny. Nadváha je také spojena s kosmetickými problémy, zejména s celulitidou a striemi. Lupénka je také častým kožním onemocněním obézních lidí.

Podrobné výsledky, které byly získány při výzkumu léčby lupénky a dalších běžně se vyskytujících kožních onemocnění souvisejících s obezitou, jsou popsány v publikaci speciálním vydání knihy NUTRI FOOD PLAN – Průvodce pro lékaře.

Klinické studie a výsledky z lékařské praxe jasně prokazují zlepšení výsledků a celkového zdravotního stavu pacientů, kteří absolvovali redukční programy NUTRI FOOD PLAN (VLED a LED). Rukama certifikovaných výživových poradců prošly již tisíce klientů – pacientů. Výživoví poradci, kteří pracují po celé zemi a dlouhodobě s námi spolupracují, dosahují v oblasti redukce hmotnosti, léčby obezity a civilizačních chorob opravdu vynikajících úspěchů.

V některých případech, jak ukazuje výzkum, dochází k úplnému vyléčení a odstranění zdravotních problémů a pacienti zůstávají bez léčby.

Sociální média

Nejoblíbenější články

NEWSLETTER

Nenechte si ujít exkluzivní přístup k novinkám, soutěžím nebo propagačním akcím. Přihlaste se!