KARIÉRA S NUTRI FOOD PLAN

Společnost NUTRI a.s. vytvořila licenční systém pro nezávislé provozování poradenských center pro redukci tělesné hmotnosti a výživové poradenství s produkty VLED a LED nejvyšší kvality, které jsou určeny k plnohodnotné náhradě celodenní stravy.

STABILNÍ KARIÉRA BEZ OMEZENÍ

 • Podnikání s NUTRI FOOD PLAN vám nabízí stabilní kariéru profesionálně vyškoleného certifikovaného výživového poradce bez omezení finančního růstu. Tuto kariérní příležitost můžete maximálně využít a učinit z ní svůj hlavní finanční příjem. Nebo ji přidejte ke své současné práci a získejte další příjem. Rozhodnutí je na vás. Stejně jako tempo, kterým se rozhodnete pracovat. Další významnou výhodou je časová flexibilita. Váš úspěch je i naším úspěchem. Proto vás budeme podporovat a poskytovat vám příležitosti k dalšímu osobnímu rozvoji. Společně budeme růst.
 • Společnost NUTRI a.s. zavedla licenční systém pro nezávislé provozování poradenských center pro redukci tělesné hmotnosti, výživové poradenství s produkty VLED (velmi nízkoenergetické) a LED (nízkoenergetické). Stanete se profesionálním výživovým poradcem, který bude schopen provádět odbornou diagnostiku metabolismu a sestavovat individuální redukční nebo výživové programy s ohledem na zdravotní stav klienta. Díky odbornému vedení a profesionálnímu přístupu budete schopni pomáhat klientům při hubnutí a udržování hmotnosti, osvojování zdravých stravovacích návyků a zdravého životního stylu. Více než 45letá tradice našich celosvětově úspěšných redukčních a výživových programů NUTRI FOOD PLAN v kombinaci s širokou nabídkou kvalitních potravin jsou předpokladem vašeho úspěchu.

PRODUKTY, KTERÝM MŮŽETE DŮVĚŘOVAT

 • Jako certifikovaný výživový poradce budete pracovat s produkty nejvyšší kvality. Sami si je zamilujete. Kromě toho redukční a výživové programy NUTRI FOOD PLAN s nutričně vyváženými potravinami NutriFood MRP ve srovnání s jinými dietami splňují přísnou legislativu a předpisy EU pro plnohodnotnou náhradu celodenní stravy.
 • Naše programy splňují požadavky našich klientů na rychlé, bezpečné a efektivní hubnutí i dlouhodobé udržení hmotnosti. Neustále sledujeme požadavky trhu a investujeme do vývoje nových produktů. Naše nabídka zahrnuje vysokoproteinové potraviny vyrobené z nejkvalitnějších surovin evropského původu, které jsou vhodné i pro sportovce nebo alergiky.

PRŮBĚŽNÁ PODPORA VAŠEHO PODNIKÁNÍ

 • Všichni naši certifikovaní výživoví poradci mají možnost využívat vzdělávací programy, které jim umožňují rozvíjet své podnikání a neustále osobnostně růst.
 • Poskytneme vám odborná školení, pravidelné tematické workshopy na téma efektivní optimalizace hmotnosti, zdravé výživy a životního stylu a také dlouholeté know-how a zkušenosti odborníků v oblasti výživy. Nechte se inspirovat slovenskými, českými nebo maďarskými výživovými poradci NUTRI FOOD PLAN a připojte se k úspěšné komunitě mužů a žen, které spojuje touha po podnikatelské nezávislosti, smysluplné práci a uznání.

PRAVIDELNĚ POSKYTUJEME

STAŇ SE CERTIFIKOVANÝM VÝŽIVOVÝM PORADCEM

Pokud se chcete stát profesionálním certifikovaným výživovým poradcem NUTRI FOOD PLAN ve vašem regionu, kontaktujte nás a my vám prozradíme více.

  Typ vašeho současného zaměstnání


  LÉKAŘI a VÝŽIVOVÍ PORADCI POZOR

  Lékařům nebo zkušeným odborníkům v oblasti výživového poradenství nebo obezitologie a preventivní medicíny, kteří mají zájem o práci s VLED a LED redukčními a výživovými programy NUTRI FOOD PLAN, zaručujícími pacientům rychlé, bezpečné a zdravé hubnutí bez hladu, únavy a bez následného jo-jo efektu, nabízíme možnost rozšíření svého zaměření a odborné praxe. Stačí nás kontaktovat. Získáte řadu spokojených pacientů, kteří pod vaším odborným dohledem efektivně zhubnou.