Odborný dohled výživového poradce

Společnost NUTRI a.s. se věnuje poskytování komplexních služeb v podobě odborného poradenství a dohledu nad redukcí hmotnosti, poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu prostřednictvím poradenských center a certifikovaných výživových poradců po celém Slovensku, v České republice a Maďarsku.

„Naším cílem je efektivně napomáhat ke snížení obezity, a tím i eliminace vzniku souvisejících civilizačních a metabolických onemocnění především u dospělé populace.“

ZAJIŠŤUJEME A POSKYTUJEME

Poradenství

Poradenství v oblasti redukce a optimalizace hmotnosti při osobních konzultacích s klientem v poradenských centrech. Kontroly u výživového poradce NUTRI FOOD PLAN jsou během roku zcela ZDARMA.

Vyšetření

Podrobné vyšetření – diagnostika metabolismu, stupeň zavodnění organismu, nutriční diagnostika bílkovin a minerálů, zjištění stavu fyzické zdatnosti, vyšetření tukové hmoty, zjištění metabolického věku, procento svalové hmoty v jednotlivých částech těla.

Doporučení

S ohledem na váš zdravotní stav a vstupní vyšetření vám poradíme s výběrem vhodného redukčního programu. Naši certifikovaní výživoví poradcové vám sestaví individuální dietní program nebo výživový plán.

Potraviny

Vysoce kvalitní, chutné a nutričně vyvážené potraviny NutriFood MRP, které poskytují kompletní náhradu stravy a 100 % doporučené denní dávky nezbytných vitamínů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin – nejedná se o doplňky stravy ani o výživové doplňky.

Kontroly

V rámci našich programů vám poskytneme pravidelné kontroly a konzultace po celou dobu redukce a stabilizace hmotnosti ZDARMA. Máme pro vás k dispozici odborný dohled nad hubnutím i po skončení redukčních programů.

Vzdělávání

Při pravidelných konzultacích s odborníkem na výživu získáte také nové poznatky v oblasti zdraví a výživy. Naučíme vás, které potraviny jsou pro vás vhodné a kterým se vyhnout, abyste si dlouhodobě udrželi sníženou hmotnost.

DIAGNOSTIKA METABOLISMU

Stačí pár minut, abyste zjistili, jak přesně vaše tělo funguje a jak nejúčinněji zhubnout! Metabolismus každého člověka je jedinečný. Díky odborné diagnostice v NUTRI FOOD PLAN zjistíme, jak funguje váš metabolismus, a sestavíme vám individuální redukční program nebo speciálně upravený jídelníček na hubnutí.

Kontaktujte naše specialisty

Každý člověk je jedinečný, a proto musí být jeho redukční dieta přizpůsobena jeho potřebám. Naši certifikovaní výživoví poradci vám přizpůsobí redukční nebo výživový program NUTRI FOOD PLAN na míru s ohledem na váš zdravotní stav.