NAŠE MRP PROGRAMY

6 individuálních účinných nutričně vyvážených programů NUTRI FOOD PLAN s potravinami NutriFood MRP, určených pro kontrolu, redukci a dlouhodobé si udržení získané hmotnosti pod dohledem výživového poradce. Díky nutriční vyváženosti je můžete užívat i dlouhodobě i jako jediný zdroj výživy nebo v kombinaci s vhodnými potravinami, které vám doporučí certifikovaný výživový poradce. Programy NUTRI FOOD PLAN jsou vhodné pro rychlé a bezpečné hubnutí, pro postupné hubnutí, pro udržení ideální hmotnosti, jako očistná kúra – detoxikace organismu, na podporu rekonvalescence, anebo jako vyvážený doplněk stravy.

1.

COMPLETE (600 - 800 kcal)

Pokud máte velkou motivaci a chcete rychle, bezpečně a efektivně zhubnout, pak je pro vás program úplné náhrady stravy tím nejlepším řešením. Program úplné náhrady stravy je typem velmi nízkoenergetické diety (VLED), kdy je běžná strava zcela nahrazena potravinami NutriFood, přičemž kalorický příjem zůstává na úrovni 600-800 kcal.

2.

PLUS (800 kcal)

Hledáte velmi nízkokalorickou dietu, ale nechcete se vzdát běžných potravin? Pak je pro vás nejvhodnější program PLUS. Ten kombinuje nutričně vyvážený program s jedním zdravým proteinovým jídlem denně. Je vhodný pro všechny, kteří se rozhodli redukovat hmotnost pomaleji, nebo pro osoby se zdravotními problémy.

3.

MAN (800 kcal)

Hledáte flexibilní dietu s extra bílkovinami? Program pro muže je nízkokalorická dieta /nízkokalorický program/ , která poskytuje přibližně 800 kcal denně.

4.

WORKING (800 kcal)

Práce, rodina nebo společenské události? Flexibilita programu pro zaneprázdněné vám pomůže dosáhnout vysněné hmotnosti. Nízkoenergetická dieta / nízkoenergetický program (LED), který představuje jednoduché, bezpečné a účinné hubnutí a zároveň nabízí možnost konzumovat běžnou stravu.

5.

STABILIZE (1200 kcal)

Program pro postupný a plynulý přechod na pevnou stravu po zhubnutí. Dietní program s kontrolovaným množstvím kalorií, který nabízí jednoduché, bezpečné a účinné hubnutí a zároveň umožňuje jíst pravidelně, a tím plynule přejít na pevnou stravu bez jojo efektu.

6.

NON JO-JO EFFECT (1200-1500 kcal)

Program pro udržení si hmotnosti. Tento program je speciálně navržen tak, aby vám pomohl přejít z programu hubnutí NUTRI FOOD PLAN na nutričně vyvážený a zdravý jídelníček. Program NON JO-JO EFFECT hraje v celém procesu hubnutí velmi důležitou roli. Díky němu postupně nahradíte potraviny NutriFood pevnou stravou. Záleží na tom, z jakého programu přecházíte, proto je důležité se řídit doporučeními výživového poradce.

14 DENNÍ DETOXIKAČNÍ PROGRAM

Detoxikační program je správným krokem ke změně stravovacích návyků a prvním krokem k úspěšnému pokračování programů, které vám pomohou bojovat s nadbytečnými kilogramy. Správně prováděná detoxikace dokáže tělo zbavit toxických látek, které se v něm nahromadily.

Výhody programu

  • čistí celý organismus
  • zlepšuje náladu
  • budete se cítit lépe
  • budete mít zdravější a čistší pleť
  • nastartuje váš organismus na další období

PROGRAM ZAHRNUJE

Úvodní konzultace

Certifikovaný výživový poradce v kterémkoli poradenském centru NUTRI FOOD PLAN v Česku

Zdravotní karta

Založení zdravotní karty klienta a podstoupení diagnostiky metabolismu

Průběh detoxikace

Seznámení se s přesným průběhem detoxikace

Stravovací doporučení

Doporučení výživového poradce k správnému stravování i po detoxikaci

Kontaktujte naše certifikované výživové poradce

Každý člověk je jedinečný, a proto musí být jeho redukční dieta přizpůsobena jeho potřebám. Naši certifikovaní výživoví poradci vám přizpůsobí podle vašeho zdravotního stavu redukční program s potravinami NutriFood MRP přímo na míru.