Hlavní jídla NutriFood MRP

Těstoviny, těstoviny, lívance, rizoto nebo dokonce palačinky? Jediná nutričně vyvážená hlavní jídla NutriFood MRP na Slovensku vhodná při hubnutí nabízejí pestrou nabídku hlavních jídel.

85 CZK / kus

K dispozici pouze v poradenských centrech

Není k dispozici v obchodě, kromě degustačního balení

Vhodné také pro redukční programy

Popis

NutriFood MRP nutričně vyvážená hlavní jídla určená k hubnutí. Tyto potraviny jsou k dispozici pouze v rámci programu Hubnu s poradcem, takže je můžete zakoupit pouze u našich výživových poradců.

Prášková směs pro přípravu hlavního jídla s vitamíny a minerály s vysokým obsahem bílkovin představuje kompletní náhradu nízkotučné a nízkosacharidové stravy a je určena k redukci hmotnosti.

Veškeré potřebné informace o složení našich jednotlivých výrobků najdete na obalu. Váš výživový poradce vám poradí, jak jej užívat a jak si nastavit správný program.

Výrobky NutriFood nelze zakoupit bez úvodní konzultace s odborníkem na výživu NUTRI FOOD PLAN, ani prostřednictvím internetu nebo třetí strany.

Jedna dávka obsahuje 33 % ODD (doporučené denní dávky) vitaminů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin.

Mezi našimi potravinami a produkty v této kategorii najdete:

Vaječná omeleta se sýrem a příchutí slaniny

Těstoviny se 4 druhy sýra

Těstoviny Carbonara

Palačinka s příchutí javorového sirupu

Mexické tacos

Jemná fašírka s bramborovou kaší

Houbové rizoto

Boloňské špagety

Kontaktujte naše specialisty

Každý člověk je jedinečný, a proto musí být jeho redukční dieta přizpůsobena jeho potřebám. Naši certifikovaní výživoví poradci vám přizpůsobí redukční nebo výživový program NUTRI FOOD PLAN na míru s ohledem na váš zdravotní stav.