Nápoje NutriFood

Voda má zásadní význam pro naše zdraví. Proto se doporučuje vypít denně 2-3 litry vody.

9 € / kus

Popis

Kromě hubnutí je velmi důležitý i pitný režim. Při dehydrataci vás může začít bolet hlava, můžete se cítit unavení, malátní nebo slabí. Proto je velmi důležité dodávat tělu ztracené tekutiny. Dieta NUTRI FOOD PLAN zrychluje metabolismus a pomáhá odvodňovat organismus.

Naše ochucené nápoje s nízkým obsahem sacharidů mohou být také dobrým způsobem, jak doplnit tekutiny. Jejich složení je vhodné i pro diabetiky. Nabídka zahrnuje: zeleninový vývar, nápoje s ovocnou příchutí – exotické, pomerančové, rybízové, bobulové.

Veškeré potřebné informace o složení našich jednotlivých výrobků najdete na obalu. Váš výživový poradce vám poradí, jak jej užívat a jak si nastavit správný program.

Výrobky NutriFood MRP nelze zakoupit bez úvodní konzultace s odborníkem na výživu nebo prostřednictvím internetu či třetí strany (s výjimkou následujících výrobků: nápoje, víno, koktejly, čaje, fit pasty, sladkosti a slané pochutiny).

Nízkokalorické potraviny a nápoje jsou vhodným doplňkem stravy nebo pitného režimu, a to nejen při redukčních dietách, ale také jako náhrada potravin a nápojů s vysokým obsahem sacharidů během dne.

Mezi našimi potravinami a produkty v této kategorii najdete:

Zeleninový vývar

Ovocný nápoj s příchutí lesního ovoce

Ovocný nápoj s příchutí černého rybízu

Ovocný nápoj s pomerančovou příchutí

Kontaktujte naše specialisty

Každý člověk je jedinečný, a proto musí být jeho redukční dieta přizpůsobena jeho potřebám. Naši certifikovaní výživoví poradci vám přizpůsobí redukční nebo výživový program NUTRI FOOD PLAN na míru s ohledem na váš zdravotní stav.