NutriFood MRP bezlaktózové potraviny

Zajímá vás, jaké potraviny si vybrat při intoleranci laktózy? Naši certifikovaní výživoví poradci vám rádi pomohou.

3,10 € / kus

Popis

Intolerance laktózy je enzymatická porucha, při níž v lidském těle chybí nebo nefunguje enzym laktáza. Laktóza má zásadní vliv na vývoj mozku, zlepšuje vstřebávání minerálů a také stimuluje růst bifidobakterií ve střevě. Při nedostatku enzymu laktázy dochází k zažívacím potížím a poruchám trávení. Laktóza, která se nerozloží v tenkém střevě, se přesune do tlustého střeva, kde s sebou odnese minerály a vodu. Ve střevech se začnou tvořit plyny a kyseliny, což způsobuje zažívací potíže.

Všechna živočišná mléka obsahují laktózu, ale vhodnou alternativou k mléčným výrobkům jsou bezlaktózové potraviny, které najdete i v naší řadě NutriFood MRP, např. Mexické tacos, palačinky s příchutí javorového sirupu, hrachová polévka nebo koktejl s bílou čokoládou, karamelem a další.

Výrobky NutriFood MRP nelze zakoupit bez úvodní konzultace s odborníkem na výživu NUTRI FOOD PLAN, ani prostřednictvím internetu nebo třetí strany.

Jedna porce nutričně vyváženého krmiva NutriFood MRP obsahuje 33 % doporučené denní dávky všech vitamínů, minerálů a stopových prvků.

Mezi našimi potravinami a produkty v této kategorii najdete:

Polévka s rajčatovou příchutí

Polévka s příchutí hrášku

Polévka s pórkovou příchutí

Polévka s kuřecím kari a nudlemi

Polévka s chřestovou příchutí

Palačinka s příchutí javorového sirupu

Mexické tacos

Koktejl s příchutí tropického ovoce

Koktejl s příchutí sušenek a smetany

Koktejl s příchutí bílé čokolády

Koktejl s karamelovou příchutí

Jemná fašírka s bramborovou kaší

Boloňské špagety

Kontaktujte naše specialisty

Každý člověk je jedinečný, a proto musí být jeho redukční dieta přizpůsobena jeho potřebám. Naši certifikovaní výživoví poradci vám přizpůsobí redukční nebo výživový program NUTRI FOOD PLAN na míru s ohledem na váš zdravotní stav.