Ovesné kaše NutriFood MRP

Máte rádi sladkou snídani, svačinu nebo přesnídávku? Pak jsou pro vás naše nutričně vyvážené kaše NutiFood MRP to pravé.

85 CZK / kus

K dispozici pouze v poradenských centrech

Není k dispozici v obchodě, kromě degustačního balení

Vhodné také pro redukční programy

Popis

Ať už si vyberete ovesnou kaši s čokoládou, ovesnou kaši s jablky a skořicí, přírodní ovesnou kaši nebo rýžovou kaši s vanilkovou příchutí, všechny je možné připravit jednoduchým rozmícháním v horké nebo studené vodě . Díky vysokému obsahu bílkovin, vitaminů a minerálních látek představují kaše NutriFood MRP plnohodnotnou náhradu nízkotučné a nízkosacharidové stravy a jsou určeny k redukci hmotnosti.

Všechny potřebné informace o složení každého z našich výrobků najdete na obalech potravin NutriFood.

Váš NUTRI FOOD PLAN vás bude informovat o tom, jak používat a správně nastavit vhodný program NUTRI FOOD PLAN a sestavit si individuální jídelníček pro hubnutí.
výživový poradce
.

Výrobky NutriFood nelze zakoupit bez úvodní konzultace s odborníkem na výživu NUTRI FOOD PLAN, ani prostřednictvím internetu nebo třetí strany.

Jedna porce nutričně vyváženého krmiva NutriFood MRP obsahuje 33 % doporučené denní dávky všech vitamínů, minerálů a stopových prvků.

Mezi našimi potravinami a produkty v této kategorii najdete:

Vanilková rýže

Ovesné vločky s přírodní příchutí

Ovesné vločky s jablečno-skořicovou příchutí

Ovesné vločky s čokoládovou příchutí

Kontaktujte naše specialisty

Každý člověk je jedinečný, a proto musí být jeho redukční dieta přizpůsobena jeho potřebám. Naši certifikovaní výživoví poradci vám přizpůsobí redukční nebo výživový program NUTRI FOOD PLAN na míru s ohledem na váš zdravotní stav.