Smoothie NutriFood

Lahodné smoothie NutriFood je nízkosacharidové smoothie s vysokým podílem vlákniny a bílkovin. Chutná skvěle vychlazené nebo s ledem.

95 CZK / kus

K dispozici v poradenských centrech a v obchodě

Vhodné také v redukčních programech

Popis

Smoothie NutriFood chutná skvěle vychlazené nebo s ledem jako příjemné osvěžení v horkých letních dnech. Smoothie je vhodné pro sportovce, ale tuto lahodnou pochoutku si zamilují i vaše děti.

Veškeré potřebné informace o složení našich jednotlivých výrobků najdete na obalu. Váš výživový poradce vám poradí, jak jej užívat a jak si nastavit správný program.

Výrobky NutriFood MRP nelze zakoupit bez úvodní konzultace s odborníkem na výživu nebo prostřednictvím internetu či třetí strany (s výjimkou následujících výrobků: nápoje, víno, koktejly, čaje, fit pasty, sladkosti a slané pochutiny).

Nízkokalorické potraviny a nápoje jsou vhodným doplňkem stravy nebo pitného režimu, a to nejen při redukčních dietách, ale také jako náhrada potravin a nápojů s vysokým obsahem sacharidů během dne.

Mezi našimi potravinami a produkty v této kategorii najdete:

Smoothie s vanilkovou příchutí

Smoothie s příchutí moka

Smoothie s příchutí manga

Smoothie s jahodovou příchutí

Smoothie s čokoládovou příchutí

Kontaktujte naše specialisty

Každý člověk je jedinečný, a proto musí být jeho redukční dieta přizpůsobena jeho potřebám. Naši certifikovaní výživoví poradci vám přizpůsobí redukční nebo výživový program NUTRI FOOD PLAN na míru s ohledem na váš zdravotní stav.