Sticks

Vysokoproteinové tyčinky NutriFood MRP pro kompletní náhradu jídla jsou skvělou součástí našich programů výživy a hubnutí.

3,10 € / kus

Popis

Veškeré potřebné informace o složení jednotlivých výrobků najdete na obalu. Váš výživový poradce vás bude informovat o tom, jak používat a jak nastavit příslušný program NUTRI FOOD PLAN.

Tyčinky NutriFood MRP s vysokým obsahem bílkovin a vitamínů jsou také bohaté na vlákninu, vápník, fosfor a další minerální látky. Díky své nutriční vyváženosti mohou být součástí plnohodnotné náhrady jídla v redukčních programech NUTRI FOOD PLAN. Vybírat můžete z široké nabídky tyčinek s příchutí karamelu, hořké čokolády, bílé čokolády s citronem a bílé čokolády s jahodami.

Výrobky NutriFood MRP nelze zakoupit bez úvodní konzultace s odborníkem na výživu, ani prostřednictvím internetu nebo třetí strany.

Jedna porce nutričně vyváženého krmiva NutriFood MRP obsahuje 33 % doporučené denní dávky všech vitamínů, minerálů a stopových prvků.

Mezi našimi potravinami a produkty v této kategorii najdete:

MRP karamelová tyčinka (kompletní náhrada jídla)

MRP hořká čokoládová tyčinka (kompletní náhrada jídla)

MRP citronová tyčinka v bílé čokoládě (plnohodnotná náhrada jídla)

Kontaktujte naše specialisty

Každý člověk je jedinečný, a proto musí být jeho redukční dieta přizpůsobena jeho potřebám. Naši certifikovaní výživoví poradci vám přizpůsobí redukční nebo výživový program NUTRI FOOD PLAN na míru s ohledem na váš zdravotní stav.