Svačinky, slané svačinky a doplňky stravy NutriFood

Máte chuť na něco sladkého nebo slaného? Ochutnejte nízkokalorické a vysokoproteinové sladkosti nebo slané svačinky NutriFood a mlsejte bez výčitek.

od 2,90 € / kus

Popis

Udělejte si chvilku na odpočinek a bez výčitek chroupejte arašídové křupky s vysokým obsahem bílkovin, paprikové a sýrové krutony nebo sýrové a cibulové, grilovací či paprikové křupky.

Nízkosacharidové tyčinky, kuličky a oplatky jsou určeny pro opravdové milovníky sladkostí a pro ty, kteří si po zdravé svačině rádi dopřejí zdravý oběd. Proteinové pamlsky díky nízkému obsahu sacharidů dokonale podpoří vaše hubnutí a navíc díky bohatému složení bílkovin zajistí i růst svalové hmoty.

Lahodný čokoládový, vanilkový, karamelový nebo jahodový pudink na hubnutí? Díky prvotřídnímu nízkokalorickému složení našich vysokoproteinových pudinků můžete tuto pochoutku zařadit do svého jídelníčku při hubnutí, ale také jako doplněk stravy před nebo po cvičení.

Naše nabídka doplňkových krmiv zahrnuje také doplňky stravy, jako je čistá vláknina, zahušťovadlo s vysokým obsahem vlákniny a nutričně vyvážený zeleninový vývar .

Výrobky NutriFood MRP nelze zakoupit bez úvodní konzultace s výživovým poradcem, ani prostřednictvím internetu či třetí strany (s výjimkou následujících výrobků: nápoje, víno, koktejly, čaje, fit pasty, sladkosti a slané pochutiny).

Nízkokalorické potraviny a nápoje jsou vhodným doplňkem stravy nebo pitného režimu, a to nejen při redukčních dietách, ale také jako náhrada potravin a nápojů s vysokým obsahem sacharidů během dne.

Mezi našimi potravinami a produkty v této kategorii najdete:

Tyčinka s vanilkovou příchutí v bílé čokoládě

Tyčinka s příchutí mandlí a pistácií v hořké čokoládě

Tyčinka s příchutí granátového jablka a brusinek v bílé čokoládě

Tyčinka s jahodovou příchutí v bílé čokoládě

Tyčinka NutriKat s vanilkovým krémem

Pudink s vanilkovou příchutí

Pudink s karamelovou příchutí

Pudink s jahodovou příchutí

Pudink s čokoládovou příchutí

Proteinový chléb (5 ks)

Pizza s rajčatovou omáčkou

Oplatky s vanilkovou příchutí

Oplatky s čokoládovou příchutí

Mléčná čokoláda s příchutí sušenky a smetany

Mléčná čokoláda s příchutí granátového jablka a malin

Mléčná čokoláda s kokosovou příchutí

Mléčná čokoláda s karamelovo-oříškovou příchutí

Kuličky z mléčné čokolády

Krutony s příchutí sýra

Chipsy se sýrem a cibulovou příchutí

Chipsy s příchutí barbecue

Chipsy s paprikovou příchutí

Bílé čokoládové kuličky

Kontaktujte naše specialisty

Každý člověk je jedinečný, a proto musí být jeho redukční dieta přizpůsobena jeho potřebám. Naši certifikovaní výživoví poradci vám přizpůsobí redukční nebo výživový program NUTRI FOOD PLAN na míru s ohledem na váš zdravotní stav.