4 fáze NutriFood Keto

Obezita představuje velkou zátěž pro srdce, je příčinou mnoha onemocnění pohybového aparátu a vede k psychosociálním poruchám. Pokud máte velkou motivaci a chcete zhubnout rychle, snadno a bezpečně, programy NutriFood Keto jsou pro vásřešením.

S výběrem vhodného programu hubnutí vám pomůže naše online kalkulačka. Všechny programy se skládají ze 4 fází, které zajišťují efektivní hubnutí a byly navrženy tak, aby vám pomohly přejít z programu hubnutí NutriFood Keto na nutričně vyváženou stravu. Abyste dosáhli požadované cílové hmotnosti bez jojo efektu, doporučujeme vám absolvovat všechny 4 níže uvedené fáze.

Sponzor proteinové diety NutriFood Keto

Lékařskou fakultu v Bratislavě absolvovala v roce 1986. Je držitelem certifikátu v oboru interní medicína a diabetes a metabolické poruchy. Pracuje jako diabetoložka na lůžkovém oddělení nemocnice akademika L. Dérera. Specializuje se na výživu, metabolické poruchy, obezitu, endokrinologii a diabetes. Je odborným lékařským garantem redukčních a výživových programů NUTRI FOOD PLAN.

MUDr. Katarína Černá, MHA, MPH, MBA

diabetolog, internista, odborný lékař, garant NUTRI FOOD PLANu

Fáze 1 NutriFood Keto diety

Kdy mám začít s dietou?

Měli byste přemýšlet o snížení hmotnosti na základě výsledků vašeho zdraví a vašich osobních pocitů. Obezita představuje velkou zátěž pro srdce, je příčinou mnoha onemocnění pohybového aparátu a vede k psychosociálním poruchám.

V první fázi, pokud vážíte do 80 kg, byste měli konzumovat 4 porce vysokoproteinových jídel NutriFood Keto denně a 5 porcí denně, pokud vážíte více než 80 kg. První fází je velmi nízkokalorická dieta, kdy je běžná strava zcela nahrazena potravinami NutriFood Keto, které lze kombinovat s bílou a zelenou zeleninou v neomezeném množství.

1 fáze diety

  • Při výpočtu délky programu 1. fázi vám pomůže kalkulačka BMI.
  • Snadno a rychle zhubnete, když budete každý den konzumovat 4 nebo 5 produktů NutriFood Keto (v závislosti na hmotnosti) a multivitaminový komplex.
  • Doporučuje se vypít alespoň 2-3 litry tekutin.
  • Všechna povolená jídla, potraviny a nápoje jsou uvedeny níže.

Počet porcí

Do 80 kg: 4 porce NutriFood Keto

Nad 80 kg: 5 porcí NutriFood Keto