ALEXANDRA HRÁNKOVÁ

Před:

125.00kg

Po:

95.50kg

Rozdíl:

29.5kg

„Rozhodla jsem se zhubnout kvůli svému špatnému zdravotnímu stavu.“

Dalším důvodem, proč jsem začala hubnout, bylo to, že jsem chtěla pomoci své dceři (29) a vyprovokovat ji, aby také zhubla, což se mi nakonec podařilo. Začala hubnout se mnou a přidala se k nám i moje starší sestra (64). Vzájemně jsme se podporovali a pro každého z nás to bylo velmi motivující.

Jak to všechno začalo?

Jednoho dne jsem na Facebooku uviděla svého přítele M. Skalu a nemohla jsem uvěřit vlastním očím. Zhubl a byl z něj úplně jiný člověk. Obrátil jsem se na něj a on mi dal radu a telefonní číslo na výživového poradce, který mu pomohl snížit nadbytečná kila. Tak jsme se s dcerou rozhodly, že do toho půjdeme společně. Zavolala jsem a objednala se na úvodní konzultaci k velmi příjemné výživové poradkyni Erice Litecké.

Podpora odborníka na výživu je pro hubnutí důležitá

Hned od začátku jsme se spřátelili. Po celou dobu byla milá a velmi ochotně odpovídala na každou mou otázku. Jednou za čas jsem jí zavolal a poradil se s ní. Každých čtrnáct dní jsme ji navštěvovali a ona nás podporovala a povzbuzovala. Všichni tři jsme si také vzájemně pomáhali a podporovali se, abychom společně překonali těžší období. Mým cílem bylo zhubnout -30 kg a to mě hnalo dopředu.

Podařilo se mi dosáhnout svého cíle a jsem z toho nadšená.

Co bylo na dietě skvělé? Vždy jsme si mohli vybrat z jídelního lístku to, co nám nejvíce chutnalo, a Erika nám to vždy připravila. Každý z nás ochutnal něco jiného, naštěstí naše výživová poradkyně měla vždy širokou nabídku jídel, takže jsme si mohli pochutnat na svých oblíbených pokrmech. Vyzkoušela jsem všechna jídla, ale nejvíc mi chutnaly koktejly a dceři polévky. K narozeninám jsem od Eriky dostala pivo Nutrifood, takže jsem mohla slavit. Kvůli zdravotnímu stavu jsme měli povoleno jedno bílkovinné jídlo denně spolu s bílou a zelenou zeleninou, kromě potravin Nutrifood.

Kila šla dolů i bez cvičení

Musím se přiznat, že jsem trochu líná a že jsem se kromě procházek vůbec nehýbala a necvičila. Ale i tak šla kila krásně dolů. Výsledky se dostavily velmi rychle, což pro nás bylo motivující a pomohlo nám překonat dietu. Lidé i sousedé nás chválili a pochválil nás dokonce i lékař na cukrovku. Výsledky a náš zdravotní stav se také zlepšovaly. A po třech měsících diety a měsíci a půl přechodu na normální stravu se mi splnil můj cíl a velký sen!

Zhubla jsem 30 kg!

A nebyla jsem jediná, kdo byl nadšený z úžasného výsledku. Moje dcera zhubla úžasných -27 kg a moje sestra, která držela dietu o měsíc méně, zhubla skvělých -15 kg. A vidíte, v 64 letech to šlo dobře. Všichni tři jsme opravdu šťastní. Ale co bylo hlavní, vysoký krevní tlak je minulostí, dušnost je také minulostí, cukrovka pomalu mizí, teď mám 5,4 a jsem moc ráda, že jsem to zvládla. Potkala jsem úžasnou ženu, naši poradkyni Eriku s dobrým srdcem! A teď vím, že když budu něco potřebovat, můžu se na ni kdykoli obrátit a ona mi vždycky pomůže.

Všem, kteří váhají, vzkazuji, že když člověk chce, může udělat cokoli. Ale musí opravdu chtít a výmluvy, že je to drahé nebo že na to nemám čas, jsou jen známkou toho, že nechci. Neváhejte, zdraví máme jen jedno, a když si představím, že ležím v nemocnici na infuzích a vím, že tomu mohu zabránit, raději se obrátím na Eriku a nechám si odborně poradit. Jsem šťastná a velmi ráda jsem se s vámi podělila o svou radost a radost svých blízkých.

Alexandra