ALEXANDRA ULEKLA

Před:

103kg

Po:

74kg

Rozdíl:

29kg

„Dieta NutriFood je opravdu pro každého. Jako rodina jsme úspěšně zhubli.“

Jmenuji se Ildikó Ulekla, je mi 51 let a mám tu čest vám napsat a podělit se s vámi o zázračnou proměnu mé rodiny. Mé dceři Alexandře Uleklové je 23 let a pracuje jako kadeřnice, takže je obklopena mnoha lidmi. Celý život bojovala s nadváhou a ještě hůř se svým sebevědomím, ale popravdě řečeno, nikdy se moc nesnažila to změnit. Rok před svatbou toužila nadobro zhubnout, aby si mohla obléknout vysněné svatební šaty. Ale nevěděla, jak na to. Stále více jejích klientů v kadeřnictví mluvilo o úspěšné dietě NutriFood. A protože sama viděla skutečné výsledky a obrovskou změnu, dodalo jí to odvahu a chuť jít dál. Také se mi o této dietě zmínila, a protože jsem se ve své kůži cítila stále hůř a hůř, protože se na mně za ta léta nahromadilo pár kilo navíc, rozhodla jsem se, že bychom měly začít hubnout společně a vzájemně se motivovat. Výživovou poradkyni Gabiku Huberovou jsme navštívili poté, co jsme si s ní domluvili osobní schůzku a konzultaci v její výživové poradně. A začali jsme hubnout.

Alexandra a její snoubenec před hubnutím

Dieta zabrala!

Velmi brzy se objevily první výsledky. Alexandřin snoubenec, nadšený naším úspěchem, se rozhodl přidat se k nám a držet dietu Nutrifood s námi. Začal o dva měsíce později, ale protože muži to mají o něco jednodušší, zhubl mnohem rychleji, a tak nás dohnal. Můj manžel László zpočátku této dietě nevěřil, ale jak postupně sledoval a viděl pozitivní změny a hlavně to, že i člověk může vydržet a fungovat jen na několika porcích NutriFoodu denně, přidal se k nám také. Chtěl se zbavit zejména břicha, což se mu podařilo. Za pět týdnů zhubl o skvělých -12 kg. Jako poslední se k nám připojila moje starší dcera Ildikó, kterou zajímalo hlavně estetické hubnutí a nastavení pravidelného denního jídelníčku. Pravidelné stravování je velmi důležité nejen pro hubnutí, ale také pro udržení hmotnosti. Už tehdy věděla, že bude mít svatbu (bylo to pro nás překvapení). O svatbě jsme se dozvěděli až měsíc před jejím konáním. Přesto celá rodina zhubla! Na svatbě tak budeme všichni vypadat skvěle!

Chodili jsme spolu k výživovému poradci

Byli jsme velmi rádi, že nás všech pět chodilo k poradci na kontroly. Všichni si to zařídili tak, že ve středu večer máme vždy rodinnou konzultaci. Gabika se věnovala každému z nás zvlášť a hodně jsme se smáli. Po konzultaci jsme také absolvovali párový trénink EMS (účinné cvičení, které znásobilo konečný efekt redukce hmotnosti). Kdo měl náladu, přidal se.

Dva měsíce jsme vlastně místo nedělního vývaru měli polévky NutriFood. Jídla jsme si mezi sebou vyměňovali podle toho, kdo měl na co chuť. Líbily se nám nové přírůstky do řady NutriFood a oblíbené byly také husté a krémové polévky. A mňamkou byly rozhodně koktejly.

Kluci i moje starší dcera nás v tom samozřejmě nechali, jakmile dosáhli svého cíle, ale my s Alexandrou jsme v tom pokračovaly společně až do léta.

Jsem velmi ráda, že se náš přístup ke stravování celkově změnil. Už nemáme ke každému jídlu chleba, Balázs už nejí večer čokoládu a dbáme na to, abychom jedli dostatek zeleniny. Přešli jsme na bezlaktózové mléčné výrobky, při vaření používám paleo mouku a musím říct, že jsem si tento životní styl zamilovala. Chutnému hovězímu parmezánu samozřejmě neodolá nikdo z nás, ale výhradně bez chleba.

Jsem na nás všechny hrdá, protože se nám společně podařilo zhubnout fantastických -100,5 kg. Je neuvěřitelné, co tato dieta dokáže! Zopakovali bychom si to v mžiku!

Ildikó – matka