ALINA KOSTKA

Před:

56.40kg

Po:

49.20kg

Rozdíl:

7.2kg

„Všem lidem, kteří chtějí zhubnout, doporučuji zatnout zuby a vydržet. Stojí to za to.“

Do soutěže „Zhubněte s NUTRI FOOD PLAN a maminkou“ jsem se zapojila díky pěkným výsledkům mé maminky po absolvování programu hubnutí NUTRI FOOD PLAN. S programy byla velmi spokojená. Chtěla bych zhubnout na svou původní váhu před porodem a možná i o pár kilo víc a také zjistit, jestli mám pevnou vůli a jestli to opravdu dokážu. Tvrdila maminka dvojčat těsně předtím, než začala hubnout.

V minulosti jsem dodržoval pouze jednu dietu, tzv. Rýže. Dieta měla trvat týden a já jsem vydržela jen 3 dny, takže výsledky byly téměř nulové. Také jsem se snažila zhubnout omezením pečiva a pravidelným cvičením, ale můj metabolismus se nemohl nastartovat. Mým hlavním cílem bylo změnit životní styl a dosáhnout vysněné váhy.

Po prvním vyšetření mě trochu zaskočilo, když mi konzultant řekl, že můj metabolický věk je 48 let a mně je 33 let. Byla jsem zděšená, ale věřila jsem tomu, protože jsem se už po jídle cítila unavenější a bez energie. Vyšetření probíhalo ve velmi příjemném prostředí. Po zadání základních osobních údajů o výšce, váze a věku mě změřili a pak jsme přešli na speciální váhy, které měřily poměr tuku a vody, metabolický věk a další důležité informace, aby mi mohli nastavit správný program hubnutí. Samozřejmě mě seznámili se svými výrobky a vybrali jsme kombinace, které mi chutnaly a vyhovovaly. A zakázali mi spoustu věcí! Měl jsem však smíšené pocity. Na jedné straně jsem byl částečně zklamán svými výsledky, ale na druhé straně jsem byl nadšený z vize, kterou jsem chtěl realizovat a dosáhnout své požadované hmotnosti. Cítila jsem, že jsme s poradkyní v tomto směru naprosto zajedno, a odcházela jsem s odhodláním to dotáhnout do konce, za což vděčím i jí.

-7,2 kg za dva měsíce!

Moje očekávání se nakonec naplnila a dokonce jsem zhubla více, než byl můj cíl. Cítím se mnohem zdravější, krásnější a svobodnější ve svém těle i ve výběru oblečení. Přestože jsem dosáhla své cílové hmotnosti, budu i nadále dodržovat nízkokalorickou dietu, abych si svou váhu udržela. Některé potraviny NutriFood budu používat i nadále, protože mi jako mamince dvojčat velmi vyhovují.

Všem lidem, kteří chtějí zhubnout, doporučuji zatnout zuby a vydržet. Stojí to za to.

Hodně štěstí

Alina Kostka

EXPERT ADVISES