ALZBETA

Před:

109kg

Po:

81kg

Rozdíl:

28kg

„Už nechci zpátky bývalou Beth. Rozhodně se budu snažit, abych se nevrátila k nadváze z minulosti. Začala jsem zdravěji jíst, více se hýbat, konečně jsem se sebou spokojená a mám zdravé sebevědomí.“

Jak jste se o nás dozvěděli?

NutriFood mi doporučila kamarádka z našeho města, která zhubla přes 30 kg. Nechtěl jsem to zveřejňovat, ale je to jako živá reklama na NutriFood v našem městě :).

Kdy jste začala přemýšlet o změně životního stylu/hubnutí?

Dlouho jsem přemýšlela nejen o tom, jak zhubnout, ale také jak změnit svůj osobní život. Všechno jsem vyřešil najednou, takříkajíc za jízdy. Přestěhovala jsem se do zahraničí a začínám znovu žít.

Měl jste také zdravotní problémy? Nebo jste se chtěli vytvarovat jen proto, abyste se cítili lépe?

Naštěstí jsem neměla žádné zdravotní problémy, ale nemohla jsem se na sebe dívat a chtěla jsem všechno od základu změnit, počínaje svou váhou.

Jaký typ programu NUTRI FOOD PLAN jste absolvovali?

Absolvoval jsem program Complete. Nikdy jsem neměl hlad. Naučila jsem se pravidelně jíst. Díky svému výživovému poradci jsem se dozvěděla, jakou pevnou stravu vybírat a jak ji připravovat. Nejde tedy jen o NutriFood, ale také o celkovou změnu stravovacích návyků. I když stále nedosahuji své vysněné váhy, snažím se držet toho, co jsem se naučila. Jídla NutriFood jsem si nechávala v záloze pro případ, že bych se opět odchýlila od správného směru a potřebovala nový kopanec.

Jak jste s programem začal? Měli jste hlad?

S jídly NutriFood jsem neměla žádné problémy. Ochutnal jsem všechno, jedl jsem mezi bílou a zelenou zeleninou, takže jsem neměl hlad.

Které potraviny NutriFood jsou vaše oblíbené? Proč?

Všechno se mi líbilo, nic jsem neodmítla. Používala jsem také doplňkové potraviny, jako jsou müsli tyčinky, zeleninový vývar, chipsy, koktejly.

Jak se vám spolupracovalo s odborníkem na výživu? Co oceňujete, co bychom měli zlepšit na druhé straně?

Do programu jsem vstoupila s plným nasazením a paní Hlásná mě v tom plně podporovala a povzbuzovala. Vždycky našla řešení, jak pokračovat, i když jsem se přestěhovala do zahraničí. Našla si na mě čas i během víkendu, aby se přizpůsobila mému rozvrhu a mým návštěvám Slovenska. Nemám co dodat, plně doporučuji ordinaci paní Hlásné ve Zvolenu a v Banské Bystrici, kde jsme se také sešli na diagnostiku mé váhy a konzultaci.

Změní se nyní váš jídelníček/životní styl? Co jste se rozhodli pravidelně zařazovat do svého jídelníčku/fungování (např. sport) a na co si budete dávat pozor?

Nechci přivést zpět bývalou Betku. Rozhodně se budu snažit, abych se nevrátila k nadváze z minulosti. Začala jsem jíst zdravě, více se hýbat, konečně jsem se sebou spokojená a mám zdravé sebevědomí. Pokračuji dál a pomalu se blížím ke své vysněné váze.

Kdybyste měla inspirovat ostatní ženy/muže, kteří by rádi zhubli, ale nevědí, kde začít, co byste jim vzkázala?

Všem vřele doporučuji NUTRI FOOD PLAN! Vůbec neznám člověka, kterým jsem byl na začátku. V porovnání s tím jsem ani neměla dávat fotku „před“, protože jsem se vyhýbala foťáku. Takže teď… Teď se ráda fotím a ráda se na sebe dívám, je to tak neskutečné. Našel jsem lásku v sobě. Co víc si přát?

Děkujeme.

EXPERT ADVISES