ANDREA BUJNOVÁ

Před:

109.50kg

Po:

85.00kg

Rozdíl:

24.5kg

„Vždycky jsem rád jedl, ale víc, než jsem potřeboval.“

Začala jsem cvičit a upravila jsem svůj jídelníček. Podařilo se mi zhubnout asi 9 kg. Bohužel jsem si přivodila úraz kolene, po kterém následovala operace, ale po zotavení jsem se nedokázala vrátit ke svému předchozímu režimu a zdravému životnímu stylu. Snadno jsem zhubla. V té době jsem se od matky svého přítele dozvěděla o tom. stravě NUTRI FOOD PLAN . Viděl jsem na něm skvělé výsledky, takže jsem si byl jistý, že funguje. Rozhodl jsem se a šel jsem do toho taky.

Na programu hubnutí jsem již 5 měsíců a zhubla jsem skvělých -24,5 kg. Na začátku to pro mě byla velká změna, nahradila jsem dosavadní stravu NutriFoodem. Když se však dostavily první výsledky a kila šla dolů poměrně rychle, řekla jsem si, že teď už nemůžu přestat. Postupně si mého hubnutí začalo všímat i mé okolí a začala jsem dostávat komplimenty typu „vypadáš skvěle!“. A to mě ještě více motivovalo k hubnutí.

Po absolvování programu jsem si jednoduše upravila jídelníček podle doporučení svého výživového poradce, nepřejídám se a jím všechno. Jediné, na co si dávám pozor, je, kolik a kdy jím, protože už nikdy nechci vypadat jako dřív. Ale ještě nejsem úplně u konce, protože moje vysněná váha musí ještě klesnout, a tak mi pomáhá NUTRI FOOD PLAN.

Chci poděkovat všem, kteří vždy po mém odchodu přinesli na stůl sladkosti. Ale především děkuji své výživové poradkyni za její skvělý přístup, rady a podporu při hubnutí. Pod dohledem odborníka je jednoznačně snazší, zdravější a rychlejší zhubnout.

Andrea Bujnová