ANGELIKA PÁLOVÁ

Před:

94.70kg

Po:

66.90kg

Rozdíl:

27.8kg

„Měl jsem nadváhu, vysoký krevní tlak, spánkovou apnoe a natržený meniskus.“

Při prvním těhotenství jsem přibrala 30 kg, ale po půl roce jsem se vrátila na původní váhu. Bylo mi teprve 19 let. Po 13 letech jsem znovu otěhotněla, ale bylo těžší zbavit se těch nahromaděných kil. A každý rok po čtyřicítce jsem byla tlustší a tlustší.

Přestal jsem si sám sebe vážit

Věděla jsem, že mám nadváhu, ale ignorovala jsem to. Dokud mě můj lékař nezačal varovat. Dopracoval jsem se k vysokému krevnímu tlaku, spánkové apnoe a natrženému menisku. Trpěly mi nohy, srdce, celé tělo. Slyšela jsem, že sestra mé kamarádky hodně zhubla. Že prý pije nějaké nápoje a nízkokalorické potraviny a nemusí při tom ani cvičit. A tak 16. V dubnu 2018 jsem se dostala k paní Vadovičové, která pracuje jako nutriční terapeutka v NUTRI FOOD PLAN v Nových Zámcích a v Bratislavě – Petržalce.

Bál jsem se, že „to nedám“.

Bála jsem se, že to bude těžké, ale po první schůzce jsem věděla, že to vůbec nebude tak těžké. Ručička na váze se blížila ke 100 kg. Boky, pas, prsa, obrovské v centimetrech. BMI index – obezita prvního stupně. Stále jsem užívala léky na vysoký krevní tlak, takže jsem byla zařazena do programu 2PLUS – tři jídla NutriFood a příjem 200 kcal pevné stravy. Začala jsem pravidelně snídat, ke svačině jsem si dala bílou ředkev, kedlubnu, papriku a po šesté hodině jsem už nic nejedla. Dodržoval jsem oslavy a poctivě jsem vše dodržoval, jak bylo třeba. Neměl jsem žádný dort, řízek ani alkohol.

K mému překvapení byl úbytek hmotnosti stále menší. Cítila jsem se plná energie, vůbec jsem nebyla unavená. Dokonce jsem se musel poradit s lékařem, zda bych neměl vynechat léky na tlak, protože se mi upravil krevní tlak. Lidé si mě všímali a chválili mě. Všichni se mě ptali, jak to dělám. Motivoval jsem i ostatní. Aby ne – moje velikost šatů se změnila z 50, 48 na 38, 36. Jsem šťastná, protože kromě toho, že jsem zhubla, jsem se také naučila zdravě jíst. Vařím všechna zdravá jídla a peču koláče a zákusky, ale pouze podle fitness nebo zdravých receptů. A samozřejmě dodržuji pitný režim. Pravidelně se vážím a po necelých 3,5 měsících jsem snížila svou váhu na úžasných 68,6 kg. Zatím necvičím, protože jsem po operaci kolene, ale doufám, že budu moci brzy používat svůj nový běžecký pás, který jsem dostala jako dárek od manžela.

Děkuji paní Vadovičové za všechno. Za pomoc, kterou mi poskytla a pomohla mi nejen zdravě zhubnout, ale také mě naučila, jak se zdravě stravovat. Děkuji své rodině za podporu, zejména své dceři, která se také snaží žít zdravě se mnou. Děkuji také svému šéfovi, který mě v práci podporoval a který mě motivoval natolik, že jsem začala hubnout také pomocí diety NUTRI FOOD PLAN.

Všem, kteří chtějí zdravě snížit svou nadváhu, doporučuji používat programy na snížení hmotnosti NUTRI FOOD PLAN. Je to bezpečná dieta, která prospívá nejen vašemu vzhledu, ale i zdraví. Nejdůležitější je ale uspořádat si vše nejprve v hlavě a pak se hned cítíte lépe a svět je mnohem hezčí.

Angelika