ANNA CZECHKANOVA

Před:

98kg

Po:

85kg

Rozdíl:

13kg

„Díky dietě NutriFood se cítím sebevědoměji.“

DIETA PRO HUBNUTÍ

Chtěla jsem vyzkoušet něco, co by mi pomohlo zbavit se přebytečných kil a ulevit nejen páteři, ale také trochu ztracenému sebevědomí. Víte, oblečení pro krtky není nijak luxusní a na kráse mi moc nepřidalo. Neměl jsem se rád. Věděla jsem, že cvičení by bylo skvělým směrem, ale jak už to tak bývá, neobešlo by se to bez zásahu do mého jídelníčku a úpravy stravy. Tehdy jsem se v jednom časopise dočetla o soutěži v hubnutí s programy na hubnutí NutriFood. Zaujalo mě zejména to, že na hubnutí budou dohlížet odborníci – výživoví poradci a nutriční poradci. Protože přiznejme si, kdo v dnešní uspěchané době ještě přemýšlí o nějakém dietním režimu, počítání kilokalorií a sebekázni, a proto jsem věděla, že jen pod odborným dohledem to opravdu zvládnu.

ZA NECELÉ DVA MĚSÍCE JSEM ZHUBLA TÉMĚŘ 14 KILOGRAMŮ

Přihlásil jsem se prostřednictvím přihlášky a dotazníku na internetu a stal se malý zázrak. Přišla skvělá zpráva – byl jsem vybrán! Dovedete si představit, s jakým odhodláním jsem do toho šel. Byl jsem přesvědčen, že to zvládnu. Koneckonců, takovou příležitost nemáte každý den. Přesně jak jsem očekávala, nutriční specialisté a výživoví poradci mi byli během diety velkou oporou. Vždy jsem odcházela s pozitivním pocitem a neuvěřitelným odhodláním vytrvat v dietě. Jsou to profesionálové na svém místě a mají velmi pozitivní přístup, od začátku věřili, že to zvládnu, a já to opravdu zvládla. Za necelé dva měsíce jsem zhubla téměř 14 kg a můj pas měl 23 cm. A tomu se říká výsledek! Jsem na něj náležitě hrdá a velmi si vážím příležitosti vyzkoušet si ho a nastartovat nový životní styl.

VRÁTIL JSEM SE KE SVÉMU KONÍČKU – PĚŠÍ TURISTICE

Miluji pěší turistiku, kterou si nyní mohu užívat s lehkostí a bez námahy. Cítím se pohyblivější a fyzicky výkonnější a zejména mé zdravotní problémy s páteří jsou již minulostí. Tuto dietu NutriFood jsem již doporučila několika svým přátelům, protože největším důkazem, že opravdu funguje, jsem já sama a moje nová linie. Lidé v mém okolí dobře věděli, jak se potýkám s nadbytečnými kily a jak jsem už vyzkoušela nejrůznější diety a zaručené recepty, které nikdy nefungovaly. A teprve s NutriFood vidím, že to jde. Chtěla bych ještě jednou poděkovat celému týmu NutriFood za profesionální přístup a za to, že jsem se konečně po tolika letech bojů s nadváhou cítila spokojená.

S pozdravem

Anna Čekanová

EXPERT ADVISES