ANNA KRUPSKA

Před:

112.40kg

Po:

99.80kg

Rozdíl:

12.6kg

„Dieta NUTRI FOOD PLAN splnila má očekávání a kila šla dolů opravdu rychle.“

Když jsem však podruhé otěhotněla a byla 7 let na mateřské dovolené, moje váha už šla dolů. S manželem jsme začali podnikat a stres z podnikání a nepravidelného stravování se podepsal na mé váze – začala jsem přibírat.

Dostal jsem těžkou ránu od života!

Moje milovaná sestra a maminka byly těžce nemocné. Maminka později prohrála svůj boj s rakovinou žaludku. S touto skutečností jsem se vyrovnávala velmi špatně a dokonce jsem v té době musela navštívit psychologa. Brala jsem antidepresiva a přibrala jsem neuvěřitelných 118 kg.

Později přišly šťastné chvíle, jako když naše dcera oznámila, že se bude vdávat. Jako maminka na svatbě jsem chtěla vypadat co nejlépe a hodlala jsem něco udělat se svou nadváhou. Ale pak přišla chřipka, pak Vánoce a nakonec, když jsem jednoho zimního dne začala odklízet sníh na chodníku – zeslábla mi dolní část zad a hubnutí skončilo.

Pak přišla skvělá zpráva ze soutěže „Charming Line“, do které jsem se tajně přihlásila. Neumíte si představit, jakou jsem měla radost, když mi zavolali, že jsem byla vybrána a že budu moci hubnout pomocí programů hubnutí NUTRI FOOD PLAN pod dohledem odborníka na výživu. Měla jsem slzy v očích ze vší té radosti a byla jsem šťastná, že jsem dostala tak obrovskou šanci shodit přebytečná kila.

Přišla jsem na vstupní vyšetření na Kliniku estetické medicíny a redukce váhy v Bratislavě, kde se nachází centrální klinika NUTRI FOOD PLAN. Další kontroly během mého snižování hmotnosti byly následně provedeny doma – na východě. Výsledky prvotního vyšetření byly podle mého očekávání nelichotivé. Byla jsem však rozhodnutá, že shodím přebytečná kila, budu vypadat lépe na svatbě své dcery a hlavně se budu cítit lépe a udělám něco pro své zdraví.

Od diety NUTRI FOOD PLAN jsem očekávala hlavně nastartování metabolismu a pomoc při uspořádání vlastních myšlenek v hlavě a nastavení se tak, aby kila šla skutečně dolů. Navíc jsem byla přesvědčená o tom, že budu dietu poctivě dodržovat, abych zhubla co nejvíce kilogramů. Na hubnutí s NUTRI FOOD PLAN oceňuji to, že vás nutriční terapeut vede, vysvětluje, co můžete jíst a co ne, a jste neustále pod odborným dohledem.

Moje rodina je na mě pyšná!

Dieta splnila mé očekávání a kila šla dolů opravdu rychle. Během dvouměsíčního redukčního programu NUTRI FOOD PLAN se mi podařilo zhubnout skvělých – téměř -13 kg. Moje dcera je na mě pyšná a někdy mám dokonce pocit, že můj manžel a děti jsou z mé proměny nadšení ještě víc než já. Lidé kolem mě mě velmi podporují, a to i nyní, když jsem se rozhodla pokračovat v hubnutí s NUTRI FOOD PLAN.

Dietu NUTRI FOOD PLAN rozhodně doporučuji všem, kteří chtějí rychle a zdravě zhubnout a chtějí shodit více než 10 kg. Mých -13 kg zmizelo ani nevím jak. Cítím se mnohem lépe, nezadýchávám se a ani necítím tak velkou zátěž na klouby jako dříve. Velkou výhodou je, že při tomto způsobu stravování máte dostatek jídla a nehladovíte jako při jiných dietách. Jejich příprava je velmi jednoduchá a mohu upřímně říci, že mi všechna jídla NutriFood opravdu chutnala. A co je nejdůležitější – díky této speciální stravě jsem měla jistotu, že mám vše, co mám mít, a že mé tělo dostává potřebné vitamíny, minerály a další důležité látky pro tělo.

Po své osobní zkušenosti bych do toho šel kdykoli znovu. A protože jsem s výsledky velmi spokojená, rozhodla jsem se pokračovat v dietě s NUTRI FOOD PLAN. Velmi důležitý při této metodě hubnutí je odborník, který vám radí a dohlíží na vás po celou dobu snižování hmotnosti. Co navíc v jiných dietách nenajdete, jsou nutričně vyvážené potraviny NutriFood. Jsou nízkokalorické, bohaté na bílkoviny, vlákninu a hlavně – jsou vhodné jako plnohodnotná náhrada celodenní stravy. Díky nim je hubnutí opravdu rychlé a přitom bezpečné a zdraví prospěšné.

Samozřejmě je nejlepší, když nepřibíráte vůbec. Pokud však již máte kila navíc, pak je dieta NUTRI FOOD PLAN tím nejlepším řešením.

Anna Krupská

EXPERT ADVISES