ANNA LUTICOVÁ

Před:

77.00kg

Po:

56.00kg

Rozdíl:

21kg

„Dnes se na sebe ráda dívám do zrcadla.“

Jmenuji se Anna a je mi 21 let.

Můj příběh začíná někdy v květnu, kdy jsem velmi váhala, zda se pustit do této diety, protože to pro mě byl velký krok. Od osmnácti let jsem začala mít velké problémy s váhou. Zdálo se mi, že jím stále stejně a kila přibývají. Nikdy jsem si to neuvědomil, dokud jsem nakonec nedosáhl váhy téměř 78 kg. Když jsem se v květnu postavila na váhu, měla jsem ještě 70 kg, v létě už 73 kg a nakonec jsem se dostala na téměř 78 kg. Možná si řeknete, že o nic nejde, ale s mou výškou 158 cm… byla jsem velmi zděšená, protože jsem už nemohla nosit věci, které se mi líbily, a když jsem se podívala do zrcadla, dlouho jsem se na sebe nemohla podívat.

Kromě toho mi lékaři diagnostikovali onemocnění štítné žlázy.

Myslela jsem si, že právě tento problém je příčinou mého velkého přibírání na váze. Ano, možná to bylo i tím a nikdy jsem nevěřila, že bych mohla ještě zhubnout a vypadat dobře. V květnu jsem několikrát zkoumala webové stránky o hubnutí, až jsem narazila na NutriFood. Zaujalo mě to, a tak jsem si o tom zjistila více. Rozhodla jsem se napsat výživovému poradci. Jelikož jsem z Liptovského Mikuláše, nejbližší konzultantkou mi byla konzultantka pro Žilinu, paní Mgr. Stráňavská. Psali jsme si, ale nakonec jsem se rozhodl, že ten velký krok zatím neudělám a počkám až po létě. Po létě jsem na to zapomněl a pustil to z hlavy. Čím dál jsem byl, tím víc jsem byl „větší“ a neustále unavený. Nechtěl jsem nic dělat. O několik měsíců později jsem si na ni znovu vzpomněl a řekl jsem si, že bych ji měl přece jen zkusit. Koneckonců, za experiment nic nedám a peníze, které bych dal za dietu, bych stejně utratil za nepodstatné věci.

Prvních pár dní pro mě bylo velmi těžkých, ale pak už to šlo dobře. Na náhradu jídla jsem si zvykla velmi rychle. Nebylo to vždycky snadné, ale snažila jsem se poctivě dodržovat to, co mi poradil výživový poradce, a nakonec se mi to podařilo. Zhubla jsem na 56,1 kg. Jsem se sebou velmi spokojená a rozhodně chci pokračovat v novém životním stylu. Jsem nabitý novou energií. Ráda cvičím, což pro mě dříve představovalo neuvěřitelnou zátěž, a také jsem se naučila zdravě jíst. Naučila mě to hlavně sladkosti, na které si dnes už ani nevzpomenu. Dříve pro mě bylo velmi těžké nemyslet na něco chutného k jídlu. Dnes k tomuto účelu používám tyčinky NutriFood.

A co je na celé dietě úžasné? To, že se teď na sebe ráda podívám do zrcadla a usměju se 🙂

A za to všechno mohu poděkovat své výživové poradkyni, která mě vždy podporovala a povzbuzovala, abych se nevzdávala. A já jsem se nevzdala a vyhrála jsem boj se svými kily. Za to bych jí chtěl velmi poděkovat.

EXPERT ADVISES