BOŽENA VEREŠOVÁ

Před:

110.20kg

Po:

89.40kg

Rozdíl:

20.8kg

„Rozhodla jsem se držet dietu ze zdravotních důvodů.“

Moje váha přesahovala 110 kg, což se samozřejmě projevovalo různými zdravotními komplikacemi a omezeními. Mimo jiné jsem měla problém s oblečením, protože při této váze jsem musela nosit nestandardní velikosti. K programu hubnutí NUTRI FOOD PLAN jsem se dostala díky své úžasné kolegyni, která tuto dietu dodržovala a vedla si velmi dobře. Výsledky byly vynikající a viděl jsem na něm, že opravdu funguje. Kontaktovala jsem ji a ona mi domluvila schůzku s Erikou Liteckou – odbornicí na výživu v NUTRI FOOD PLAN ve Skalici. Přišla jsem na vstupní vyšetření a konzultaci, dostala jsem odpovědi na všechny otázky týkající se stravování a samozřejmě návod, jak se stravovat s NutriFood potravinami, ale také jak se správně stravovat a co mohu zařadit do svého dietního a později i „postdietního“ jídelníčku.

Vysvětlila mi, jak správně postupovat, aby byl výsledek pro mě co nejlepší a nejefektivnější, jak zdravě shodit přebytečná kila a jak si váhu udržet bez jojo efektu. Byla jsem odhodlaná udělat maximum a zbavit se několika desítek kilogramů nadváhy. Mohu říci, že jsem zhubla velmi dobře, i když první týden byl obtížnější. Pak už to bylo jedna dvě. Na pravidelných kontrolách u nutriční terapeutky jsem mohla probrat všechny své otázky týkající se hubnutí.

Líbilo se mi, že tato dieta není hladovění.


Nejvíce mi chutnaly koktejly a polévky NutriFood. K snídani a večeři jsem měla smoothie a k obědu chutné polévky NutriFood. Pokud jsem měl mezi jídly hlad, měl jsem bílou a zelenou zeleninu syrovou nebo vařenou. Během diety mě vždy podporovala rodina – zejména děti. A asi největší oporou a vzorem mi byla již zmíněná kolegyně Pavlínka, která také držela dietu a vypadala skvěle. Díky nim jsem to zvládl dobře a s výsledkem minus 20 kilogramů jsem velmi spokojen.

Teď se mě všichni ptají, co jsem dělala, když jsem tolik zhubla. Jsou překvapeni, a zvláště ti, kteří nevěřili, že to myslím vážně, mě teď chválí a lichotí mi, že mi to udělalo dobře a že vypadám opravdu dobře. Důležité však je, že já sám se cítím skvěle, zejména po zdravotní stránce. Přestaly mi problémy s pohybem, nebolí mě tolik kolena a hlavně jsem ráda, že jsem si koupila nové oblečení – menší věci v běžně dostupných velikostech a obchodech.

Nevzdávám se diety NUTRI FOOD PLAN, doslova mi změnila život.

Je to rychlý, účinný a zdravý způsob, jak být krásná a štíhlá.

Božena Verešová