DANA MINÁROVÁ

Před:

119kg

Po:

93kg

Rozdíl:

26kg

„Na řešení stravy nebyl čas.“

Tento postoj se musel někde projevit a já jsem začala přibírat na váze. Dostala jsem se na 120 kg a nešlo jen o estetickou stránku mého vzhledu, ale začala jsem mít i zdravotní problémy.

Poté, co jsem si uvědomil, že mám problém s váhou, jsem se rozhodl začít hubnout.

To se však snáze řekne, než udělá. Vyzkoušela jsem různé medikamentózní přípravky zaručující okamžitý účinek a hlavně trvalý výsledek, různé diety doporučované mými přáteli. Vše s minimálním úspěchem. I když se mi podařilo pár kilo shodit, během krátké doby se mi vrátila a já byla přesvědčená, že mi žádná dieta nepomůže.

Pak mě kamarádka Darinka objednala ke kosmetičce a při kosmetických procedurách jsme si mimo jiné povídaly o nadváze a věčném problému hubnutí. Slovo je slovo a já jsem se rozhodl vyzkoušet hubnutí pod dohledem odborníků s programem hubnutí NutriFood. Objednala jsem se na úvodní konzultaci a byla jsem velmi mile překvapena přístupem výživových poradců, kteří mi vysvětlili a doporučili dietní program, který by mi pomohl zhubnout.

Bylo to velmi snadné, už jsem nemusela počítat kalorie.

…stačilo přesně dodržovat dávky diety NutriFood a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Můj program hubnutí se postupně přizpůsoboval mým potřebám a díky pravidelným kontrolám se úbytek váhy stával stále výraznějším, díky čemuž jsem se cítila mnohem lépe. Byl to nepopsatelný pocit, když jsem si mohla jít koupit oblečení do obchodu s konfekčními velikostmi a nemusela jsem lovit po obchodech oblečení nadměrných velikostí.

Každý den se ve své práci setkávám s lidmi, kteří si mé proměny okamžitě všimli, a je to neuvěřitelně příjemný pocit, když se mi dostává pozitivních reakcí a komplimentů od mého okolí na můj nový vzhled. Na základě vlastních zkušeností bych dietní program NutriFood doporučila každému, kdo má podobný problém s váhou jako já, a to proto, že opravdu funguje!