DENISA

Před:

109kg

Po:

68kg

Rozdíl:

41kg

„Kvůli nadváze jsem ve 22 letech začala mít zdravotní problémy, jako je vysoký krevní tlak a bolesti zad, protože mám kvůli nadváze problémy s ploténkami. Společně se nám podařilo zhubnout 41 kilo a já se cítím jako nový člověk.“

Za 6 měsíců -41 kilo? Se správným přístupem, odborným dohledem a dietou to lze. To je i příběh 23leté Denisy, která bohužel začala dodržovat zdravý životní styl až poté, co se u ní objevily zdravotní problémy – například hypertenze nebo problémy s ploténkami.


Proč jste si vybrali právě NUTRI FOOD PLAN?

Chtěla jsem zhubnout a slyšela jsem, že s programy NUTRI FOOD PLAN lidé krásně hubnou. Chtěla jsem zhubnout pod dohledem poradce a s nutričně vyváženými potravinami NutriFood MRP.

Jak jste se o nás dozvěděli?

Teta mi řekla, abych to udělala.

Kdy jste začala přemýšlet o změně životního stylu/hubnutí?

O dietě jsem přemýšlela už dlouho, ale rozhodla jsem se pro ni až v lednu.

Měl jste také zdravotní problémy? Nebo jste se chtěli vytvarovat jen proto, abyste se cítili lépe?

Kvůli nadváze jsem ve svých 22 letech začala mít zdravotní problémy, jako je hypertenze a bolesti zad, protože mám kvůli nadváze problémy s ploténkami.

Který program NUTRI FOOD PLAN jste absolvovali?

Vybrala jsem si programy NutriFood MRP – tedy hubnutí pomocí nutričně vyvážených potravin a pod dohledem poradce. V rámci diety jsem si zvolila možnost částečné náhrady jídla – kromě potravin NutriFood MRP jsem si tedy vařila i vlastní jídla, která mi doporučil a schválil můj výživový poradce, aby se mé tělo nedostalo z ketózy, a tím pádem nespalovalo tuky.

Systém částečné náhrady jídla.

Jak jste s programem začal? Měli jste hlad?

S programem jsem začínal dobře, dokud jsem nebyl sám překvapen… Do té doby jsem byla zvyklá na sladké dobroty, jídla a velké porce jídla. Dieta, kterou mi předepsal výživový poradce, mi však nedělala žádné problémy a velmi rychle jsem si na ni zvykla.

Které potraviny NutriFood MRP jsou vaše oblíbené?

Všechny koktejly jsou vynikající. Z hlavních jídel jsou pro mě nejlepší boloňské špagety, palačinky a těstoviny Carbonara. Z polévek Kuřecí kari s nudlemi. Byl jsem na něm celých šest měsíců.

Jak se vám spolupracovalo s odborníkem na výživu? Co oceňujete, co bychom měli zlepšit na druhé straně?

Spolupráce s paní Hedvigou byla skvělá, těšila jsem se na každou kontrolu.

Změní se nyní váš jídelníček/životní styl? Co jste se rozhodli pravidelně zařazovat do svého jídelníčku/fungování (např. sport) a na co si budete dávat pozor?

Určitě do svého jídelníčku zařadím více zeleniny a ovoce. Budu jíst pravidelně a malé porce. Budu se snažit vyhýbat sladkostem a slaným pochutinám. Určitě přidám sport.

Kdybyste měla inspirovat ostatní ženy/muže, kteří by rádi zhubli, ale nevědí, kde začít, co byste jim vzkázala?

Tuto dietu rozhodně doporučuji. Krásně hubnete, aniž byste hladověli, a to je skvělé.

EXPERT ADVISES

Mgr. Hedviga Hlavičková Šimeková
Poradenské centrum NUTRI FOOD PLAN v Senici

Příběh mé klientky Denisy Polákové, která během šesti měsíců částečné substituční diety zhubla 41 kg, je opravdu inspirativní pro ostatní, kteří se změnou životního stylu stále váhají. Když poprvé vstoupila do poradny, doprovázela ji teta, která ji také objednala. Deniska byla velmi milá dívka, ale působila stísněně, bez sebevědomí, skoro nic neříkala. Většinu informací mi poskytla její teta, která ji zpočátku doprovázela na kontroly. Po nějaké době začala Deniska chodit na kontroly sama, a jak se snižovala její váha, začala být veselá a plná optimismu. Nyní je z ní krásná, sebevědomá dáma… můžete posoudit sami.