DENISA

Před:

109kg

Po:

68kg

Rozdíl:

41kg

„Kvůli nadváze jsem ve 22 letech začala mít zdravotní problémy, jako je vysoký krevní tlak a bolesti zad, protože mám kvůli nadváze problémy s ploténkami. Společně se nám podařilo zhubnout 41 kilo a já se cítím jako nový člověk.“

Za 6 měsíců -41 kilo? Se správným přístupem, odborným dohledem a dietou to lze. To je i příběh 23leté Denisy, která bohužel začala dodržovat zdravý životní styl až poté, co se u ní objevily zdravotní problémy – například hypertenze nebo problémy s ploténkami.


Proč jste si vybrali právě NUTRI FOOD PLAN?

Chtěla jsem zhubnout a slyšela jsem, že s programy NUTRI FOOD PLAN lidé krásně hubnou. Chtěla jsem zhubnout pod dohledem poradce a s nutričně vyváženými potravinami NutriFood MRP.

Jak jste se o nás dozvěděli?

Teta mi řekla, abych to udělala.

Kdy jste začala přemýšlet o změně životního stylu/hubnutí?

O dietě jsem přemýšlela už dlouho, ale rozhodla jsem se pro ni až v lednu.

Měl jste také zdravotní problémy? Nebo jste se chtěli vytvarovat jen proto, abyste se cítili lépe?

Kvůli nadváze jsem ve svých 22 letech začala mít zdravotní problémy, jako je hypertenze a bolesti zad, protože mám kvůli nadváze problémy s ploténkami.

Který program NUTRI FOOD PLAN jste absolvovali?

Vybrala jsem si programy NutriFood MRP – tedy hubnutí pomocí nutričně vyvážených potravin a pod dohledem poradce. V rámci diety jsem si zvolila možnost částečné náhrady jídla – kromě potravin NutriFood MRP jsem si tedy vařila i vlastní jídla, která mi doporučil a schválil můj výživový poradce, aby se mé tělo nedostalo z ketózy, a tím pádem nespalovalo tuky.

Systém částečné náhrady jídla.

Jak jste s programem začal? Měli jste hlad?

S programem jsem začínal dobře, dokud jsem nebyl sám překvapen… Do té doby jsem byla zvyklá na sladké dobroty, jídla a velké porce jídla. Dieta, kterou mi předepsal výživový poradce, mi však nedělala žádné problémy a velmi rychle jsem si na ni zvykla.

Které potraviny NutriFood MRP jsou vaše oblíbené?

Všechny koktejly jsou vynikající. Z hlavních jídel jsou pro mě nejlepší boloňské špagety, palačinky a těstoviny Carbonara. Z polévek Kuřecí kari s nudlemi. Byl jsem na něm celých šest měsíců.

Jak se vám spolupracovalo s odborníkem na výživu? Co oceňujete, co bychom měli zlepšit na druhé straně?

Spolupráce s paní Hedvigou byla skvělá, těšila jsem se na každou kontrolu.

Změní se nyní váš jídelníček/životní styl? Co jste se rozhodli pravidelně zařazovat do svého jídelníčku/fungování (např. sport) a na co si budete dávat pozor?

Určitě do svého jídelníčku zařadím více zeleniny a ovoce. Budu jíst pravidelně a malé porce. Budu se snažit vyhýbat sladkostem a slaným pochutinám. Určitě přidám sport.

Kdybyste měla inspirovat ostatní ženy/muže, kteří by rádi zhubli, ale nevědí, kde začít, co byste jim vzkázala?

Tuto dietu rozhodně doporučuji. Krásně hubnete, aniž byste hladověli, a to je skvělé.