DUSAN POLAK

Před:

139.70kg

Po:

110.70kg

Rozdíl:

29kg

„Dieta mi doslova změnila život.“

Nikdy mě nenapadlo, že bych mohla trpět obezitou. Při své výšce 197 cm jsem si nevšímal kilogramů, které jsem nabíral. Koneckonců, jsem velký chlap a nějaké 2-3 kg nahoru bude ztratit na mé výšce. S tímto přístupem jsem během několika měsíců přibral neuvěřitelných 20 kilo, zejména v zimě. Stále jsem si však říkala, že jednoho dne zmlknu a začnu jíst zdravě a více se hýbat.

Jak jsem přibíral na váze, začal jsem si všímat nejen toho, že už se vizuálně nevejdu mezi své dvě děti a manželku, které jsou štíhlé a žijí mnohem aktivnějším životem než já, ale také toho, že jim na pravidelných procházkách prostě nestačím. Zhoršily se mi také problémy s páteří, které jsem si zničil při stavbě rodinného domu.

Na jaře, když jsem dosáhla svého dosavadního maxima a zjistila, že vážím 140 kg, jsem náhodou potkala kamarádku Dominiku, která mě na první pohled ani nepoznala. Když jsem ji ujistila, že jsem to opravdu já, hned mi řekla, že pracuje ve výživovém poradenství a že mi může pomoci. Na internetu mi ukázala různé skutečné příběhy lidí, kteří díky potravinám NutriFood zhubli desítky kilogramů za relativně krátkou dobu. Byl jsem však skeptický, prostě takovým věcem na internetu nevěřím. Nakonec mi ukázala příběh své vlastní matky – Anny Stráňavské – v časopise Moje zdraví. To bylo rozhodující, protože to byl skutečný člověk, kterého znám, a tak jsem se rozhodl. Jdeme na to!

Začátky byly těžké, protože jsem se musela rozloučit se svými starými stravovacími návyky, zejména s královskými obědy s kolegy, jako byl steak, guláš, a místo toho jsem jedla jen 3 porce NutriFoodu denně, pouze bílkoviny a zeleninu. A já jsem nikdy neměla ráda zeleninu.

Postupně jsem si ale zvykla, necítila jsem hlad, příprava jídel byla časově nenáročná a jednoduchá a k mému překvapení mi zelenina chutnala. Měla jsem více energie než předtím, a co mě mile překvapilo, přestala jsem být nemocná. Po celý rok jsem měla vždycky nějaké nachlazení nebo bolest v krku a s dietou to najednou zmizelo. Protože tato strava je vůbec jediná – nutričně vyvážená a obsahuje všechny potřebné vitamíny a látky nezbytné pro tělo, které jsem při své předchozí stravě nebyla schopna přijímat v potřebném poměru a množství.

Ale co je nejdůležitější – kila navíc rychle zmizela a moje páteř už netrpí tolik jako dříve. Konečně se mohu věnovat rodině a výlety do přírody a jízda na kole se staly příjemnou součástí mého života.

Hubnutí s NUTRI FOOD PLAN mohu jen doporučit všem, kteří chtějí rychle a bezpečně zhubnout. Všem, kteří váhají, chci jen říct, že nemáte co ztratit, naopak můžete získat nový a lepší život. Ráda bych poděkovala své rodině, která mě po celou dobu podporovala, a zejména své výživové poradkyni za odborné rady, neustálou motivaci a pomoc při změně mého života.

Dušan Polák