ERIKA FEKETE

Před:

79kg

Po:

65kg

Rozdíl:

14kg

„Gabika mi vždycky říkala, abych si nejen plánovala práci, děti atd., ale také to, co budu jíst. A teď vidím, že měla pravdu….“

VÁHA SNŮ OPĚT S NUTRI FOOD PLAN

Erika již před osmi lety zhubla s NUTRI FOOD PLAN, a tak se rozhodla sáhnout po něm znovu, protože věděla, že dosáhne své požadované váhy. „Program NUTRI FOOD PLAN jsem vyzkoušela už před osmi lety u jiného poradce, takže jsem věděla, že je účinný.“ V té době Eričina kamarádka s programem NUTRI FOOD PLAN také zhubla, což Erice dodalo ještě větší motivaci.

„Za posledních osm let se můj zdravotní stav změnil, mám také revma, takže jsem se necítila na pohyb, kvůli podnikání jsem měla méně času na cvičení, ale také na pravidelné stravování,“ vysvětluje Erika své důvody pro nutné zhubnutí. Přestože netrpěla morbidní obezitou, uvědomovala si zejména potřebu řešit zdravotní problémy a také nutnost změny životního stylu.

S dobrým programem hubnutí je vše snazší.

„Kvůli lékům si můj poradce vybral program PLUS, který byl lepší než před osmi lety. Dařilo se mi mnohem lépe než v minulosti. Během diety jsem neměla žádné problémy, překážky jsem snášela lehce, redukční program NUTRI FOOD PLAN mi nevadil, ani v prvních dnech jsem neměla hlad. Z těla mi odešlo hodně vody, což pro mě byla velká úleva.“ Erika uvádí všechny pozitivní účinky zdravého hubnutí.

Nyní potěšíme především milovníky sladkých požitků, protože Erika do této skupiny patří, a přesto NUTRI FOOD PLAN přinesl řešení i pro ni. „Miluji všechno, ale sladkosti a tyčinky MRP jsem měla nejraději,“ raduje se, že našla vhodnou a zdravou náhradu sladkostí.

ÚSPĚCH HLAVNĚ DÍKY VÝŽIVOVÉMU PORADCI PRO HUBNUTÍ

Odborník na výživu má v procesu hubnutí opravdu významné místo a velký podíl na výsledcích. Představuje nejen vaši podporu, ale také odborný dohled, který vás vždy povede správným směrem, aby vaše hubnutí bylo efektivní.

Erika ji také chválila: „S prací Gabika Jsem velmi spokojená, měla úplně jiný přístup než předchozí poradce před osmi lety. Vysvětlila mi vše podrobně a přesně, pochopil jsem také mechanismus účinku stravy, můžete s ní najít celou řadu produktů. Nedovolila mi vynechat poradenství nebo přijít jen na zmeškané jídlo, ale vždycky se zajímala, jak se mi daří, jaký je můj zdravotní stav.“

Po skončení diety to nekončí

Všichni však víme, že zdravý životní styl není jen o jedné dietě. Pokud se po zhubnutí vrátíte k původnímu jídelníčku, časem se dostanete přesně tam, kde jste začali. Proto dbejte na to, abyste i po zhubnutí dodržovali zdravou stravu. A jaké jsou Eričiny tipy?

Měla jsem problém hlavně s pravidelností, celodenní zaneprázdněností a večerním jídlem, měla jsem také problém s příjmem tekutin. Ale myslím, že v tomhle hektickém světě je to problém každého z nás. Gabika mi vždycky říkala, abych si nejen plánovala, co se týče práce, dětí atd. ale abych si také plánovala, co budu jíst. A teď vidím, že měla pravdu…. Všechno se musí naplánovat.“

Věříme jí, protože vědomé stravování vám nedovolí sejít ze zdravé cesty a vrátit se k nezdravému režimu.