ERIKA NEMSILAJOVÁ

Před:

113kg

Po:

99kg

Rozdíl:

14kg

„Na začátku diety jsem si nedělala žádné iluze a teď jsem nadšená z toho, jak to dopadlo.“

Byla jsem se sebou nespokojená, dokonce jsem se styděla někam jít, protože žádné z mých šatů už nebylo dobré, a i když jsem se snažila skrýt své nepřitažlivé křivky, často se mi to nedařilo.

S dietou NutriFood mě seznámila moje sousedka, protože věděla, jak moc chci zhubnout. Řekla mi o soutěži, kterou právě vyhlásila společnost NutriFood, a tak jsem se jí po jejím přemlouvání zúčastnila. A teď jsem jí za to moc vděčná a nelituji toho. Janet je ta nejlepší sousedka na světě, protože kromě toho, že mě přemluvila, mě po celou dobu hubnutí neuvěřitelně podporovala.

Teď už vím, že hubnutí je také snadné, rychlé a zdravé!
Na dietě NutriFood nebylo nic složitého. Absolvovala jsem vstupní vyšetření, na jehož základě mi výživoví poradci sestavili program NutriFood na redukci potravin a také mi dali doporučení, jak správně jíst a pít. Odborníci na výživu byli úžasní a jak slíbili na začátku, kila šla opravdu dolů a já jsem byla doslova nadšená z průběžných výsledků.

Netušila jsem, že dieta může být i chutná.
Dostala jsem na výběr z velké škály chutných potravin NutriFood. Nejvíce mi chutnaly koktejly, zejména ty ovocné. Moje stravování vypadalo takto:

  • koktejl v 8.00 hod.
  • v 10.00 hodin zelenina
  • ve 13.00 oběd (jedno z hlavních jídel nebo polévka)
  • v 16.00 koktejl
  • v 18.00 salát z bílé a zelené zeleniny

Nejlepší pocit je, když mě někdo pochválí


Kila šla dolů opravdu rychle a mé okolí si začalo všímat mé proměny. Při hubnutí mi nejvíce pomohlo a podpořilo mě, když jsem dostávala komplimenty na svou postavu. Konečně jsem se začala oblékat podle svého vkusu a dokonce jsem si oblékla šaty, které jsem už nikdy nechtěla nosit. A teď mi padnou jako ulité.

Můj manžel a rodina mi byli během hubnutí rozhodně velkou oporou, drželi mi palce a podporovali mě po celou dobu hubnutí. Většinou jsem měla více času na děti, protože příprava jídla byla velmi jednoduchá.

Na začátku diety jsem si nedělala žádné iluze a teď jsem nadšená z toho, jak to dopadlo.
S výsledkem hubnutí jsem nadmíru spokojená, cítím se skvěle a díky zdravým stravovacím návykům, které jsem si osvojila, chci pokračovat v udržování kondice a zdravém životním stylu. Uvědomila jsem si, že nejde jen o to, dostat se do formy, ale také o to, zbavit se zdravotních problémů, které s sebou obezita přináší.

Erika Nemsilajová