ERZSÉBET BÖGI

Před:

89.50kg

Po:

69.00kg

Rozdíl:

20.5kg

„Svou obezitu jsem si uvědomila, až když ručička na váze ukázala trojciferné číslo.“

Vyzkoušela jsem „90denní“ dietu, díky níž se mi podařilo shodit prvních 10 kilogramů. Moje váha se však ustálila na 90 kg a ne a ne se posunout dál. Proto jsem se rozhodla vyhledat profesionálního odborníka na výživu, který by mě vedl a ukázal mi, jak dál a pomohl mi shodit přebytečná kila. Obrátila jsem se na certifikovanou výživovou poradkyni Gabiku Huberovou, která se stala hlavním aktérem mého hubnutí v uplynulých měsících.

Byl to správný krok, protože mi sestavila individuální redukční program na míru s NutriFood . Po celou dobu hubnutí na mě neustále dohlížela a měla plnou kontrolu nad mým hubnutím. Vždy jsem se na ni mohla obrátit se svými dotazy, a to i mimo domluvenou kontrolu. Ochotně zvedla telefon a neváhala mě podpořit, motivovat a poradit, protože má za sebou vynikající výsledky a mnoho zkušeností. Dietu jsem poctivě dodržovala!


Více než tři měsíce jsem dietu dodržovala opravdu poctivě, a proto se mi podařilo zhubnout až 20 kilogramů. Pro mě opravdu fantastický výsledek, kterého jsem dosáhl poměrně rychle a přitom zdravě a bezpečně. K mému poctivému dodržování diety významně přispělo i to, že příchutě a jídla NutriFood jsou chutná. Jejich příprava byla navíc velmi jednoduchá a mohla jsem je snadno a rychle připravit i během pracovní doby.

Obával jsem se jojo efektu, který se ale nekonal!


Na konci diety jsem se trochu obávala, že si nabranou váhu neudržím, ale díky fázi přechodu na pevnou stravu a stabilizační fázi se mi to podařilo bez problémů. Nedošlo k žádnému jojo efektu a díky odborným radám jsem se naučil základní pravidla stravování a pití, která dodržuji dodnes. Změnila jsem svůj životní styl, žiji a jím zdravěji! Nemyslím na jídlo pořád jako dřív a už nejsem na jídle závislá! Jen si více uvědomuji, co jím a kdy to jím.

Jsem ráda, že jsem našla tuto skvělou dietu a výživu Gabika a mohu je doporučit všem!

S pozdravem
Erzsébet Bögi

EXPERT ADVISES