EVA KRASUCKÁ

Před:

109kg

Po:

99kg

Rozdíl:

10kg

„NutriFood mě naučil přemýšlet o tom, jak jím.“

S hubnoucím programem NutriFood jsem se seznámila díky účasti v soutěži vyhlášené v časopise Báječná žena.

Už dlouho se odhodlávám se sebou něco udělat, protože se s manželem snažíme o miminko a já se chci cítit lépe, sebevědoměji a hlavně chci být zdravá. Dlouho jsem přemýšlela a byla na vážkách, zda se přihlásit, ale poradila jsem se s kamarádkou, která mi hned řekla, ať neváhám a jdu do toho.

Pak následoval milý telefonát, že jsem byl vybrán do výběrového řízení, a přišla první věc – přijímací zkoušky. Odborníci na výživu mi vše vysvětlili a přibalili mi potraviny NutriFood s podrobnými pokyny, jak dodržovat redukční program. Jako bonus jsem podstoupil i neinvazivní ošetření problematických částí těla – tzv. kavitace.

Zpočátku to pro mě byl šok. Jednak proto, že jsem se dozvěděla svou váhu (doma jsem se špatně vážila), a jednak kvůli svému zdravotnímu stavu, protože jsem se s kily navíc necítila nejlépe ani po zdravotní stránce. Asi po týdnu, nebo tak jít přes snížení hmotnosti, to již začalo zlepšovat.

Jakmile jsem se do toho dostal, začal jsem s tím bojovat. Nebudu lhát, nebylo to pro mě snadné. Změna stravování, nastartování nového systému stravování a celková změna životního stylu. Ale bylo skvělé, že jsme byli čtyři, navzájem jsme se podporovali a občas jsem si vzpomněla, že v tom nejsem sama.

Potraviny NutriFood jsem si oblíbila, dokonce jsem se naučila mít ráda špenát, ale také jinak přemýšlet o tom, co a jak jím. Nebral jsem si tak velké porce jako dřív. Když se nad tím zamyslím, bylo to až bizarní, jak jsem jedl.

Velmi se mi také líbily kavitace, které se používaly k ošetření problematických částí těla. Pomohly mi vytvarovat nový vzhled a podpořily efekt hubnutí. Bylo to fakt super, vždycky mě to pak celý den hřálo na duši. Z atmosféry, z toho, že když se tak moc snažím zhubnout, přijde hodina, kdy si můžu od všeho trochu odpočinout.

I po ukončení programu hubnutí se stále snažím, chodím do posilovny, počítám kalorie a nechci se vzdát svého snu o zdravém a krásném těle!

Moc děkuji za všechno, bylo to naprosto skvělé. A také všechny milé dívky – odbornice na výživu, které mi usnadnily boj s nadbytečnými kily. Ještě jednou děkuji.

Eva Krasucka