HAJNALKA GYARMATI

Před:

74kg

Po:

61kg

Rozdíl:

13kg

„Na konci března jsem přestala držet dietu. Můj život se úplně změnil, jsem šťastnější, mohu nosit jakékoliv oblečení. Třikrát týdně chodím k osobnímu trenérovi, množství tuku se od té doby snížilo a svaly se rozvinuly.“

Proč jste si vybrali právě NUTRI FOOD PLAN?

Pracuji v pohostinství, můj život je jako veverčí kolo. O NUTRI FOOD PLAN mi vyprávělo mnoho mých přátel, kteří měli podobný životní styl, ale přesto snadno a trvale zhubli.

Jak jste se o nás dozvěděli?

Na základě doporučení.

Kdy jste začala přemýšlet o změně životního stylu/hubnutí?

Přemýšlela jsem o tom několik měsíců, než jsem se rozhodla do tohoto programu vstoupit, a v lednu 2020 jsem navštívila poradkyni Dianu Dunaiovou v Györu.

Měl jste také zdravotní problémy? Nebo jste se chtěli vytvarovat jen proto, abyste se cítili lépe?

Také jsem se potýkala s ekzémem, který ke konci diety zmizel – jak mi poradce slíbil. I jako babička bych chtěla vypadat mladě.

Jaký typ programu NUTRI FOOD PLAN jste absolvovali?

Protože jsem začal cvičit až v druhé polovině programu, nastavili jsme program PLUS tak, aby se správně rozvíjely i mé svaly. Někdy jsem kvůli silnějšímu tréninku pil koktejl bohatý na bílkoviny MRP NutriFood jako doplněk stravy.

Jak jste s programem začal? Měli jste hlad?

První týden byl velmi těžký, ale když jsem při prvním měření viděla, že jsem po dvou týdnech zhubla 2,5 kg, rozplakala jsem se radostí. Tehdy jsem věděl, že to zvládnu. Velmi užitečná mi přišla skupina na facebookové stránce, kde mohli členové skupiny zveřejňovat své recepty, hubnutí členů skupiny nebo jsme také našli odpovědi na naše otázky. Mnoho členů skupiny znám osobně.

Které potraviny MRP NutriFood jsou vaše oblíbené? Proč?

Nejraději mám vanilkovou rýžovou kaši, ale velmi chutné jsou i karamelové tyčinky MRP a rajčatová polévka. Dnes se jimi chystám nahradit i své jídlo. To se mi líbí!

Jak se vám spolupracovalo s odborníkem na výživu? Co oceňujete, co bychom měli zlepšit na druhé straně?

Diana je zázrak. Na konzultace chodí i moje sestra, kmotřenka a nyní i syn, takže Diana je téměř členem naší rodiny. Byla velmi profesionální, konzultace byla příjemná. Vše, co slíbila, také splnila. Poskytla mi také výborné rady ohledně výživy po skončení diety, protože jsem měla v budoucnu sportovní cíle. Chodím také na pravidelná měření Inbody, abych zkontroloval vývoj svalů.

Změní se nyní váš jídelníček/životní styl? Co jste se rozhodli pravidelně zařazovat do svého jídelníčku/fungování (např. sport) a na co si budete dávat pozor?

Na konci března jsem přestala držet dietu. Můj život se úplně změnil, jsem šťastnější, mohu nosit jakékoliv oblečení. Třikrát týdně chodím k osobnímu trenérovi, množství tuku od té doby kleslo a svaly se vyvinuly. Programy a potraviny NUTRI FOOD PLAN se staly součástí mého života, stejně jako zdravá výživa a sport.

Kdybyste měla inspirovat ostatní ženy/muže, kteří by rádi zhubli, ale nevědí, kde začít, co byste jim vzkázala?

Tato dieta je nezávislá na věku a pohlaví! Celkově to stojí za to! Jsem za to velmi vděčný!

Ke svému příběhu přikládám fotografii, na které je i mé dvojče. Nedodržovala program NUTRI FOOD PLAN, protože má alergie, ale souběžně se mnou zhubla 7 kilo (měla individuální jídelníček od Diany).