IBOLYA BABÓS ICEBOXES

Před:

81.40kg

Po:

65.70kg

Rozdíl:

15.7kg

„Neumíte si představit, když mi po dvou týdnech váha ukázala -4 kg, myslela jsem, že je rozbitá, nechtěla jsem tomu věřit.“

A pak to přišlo, věřte mi, hormony a stres dělají své. Začala jsem přibírat na váze a obešla jsem váhu. Jen zrcadlo mi ukázalo mé rostoucí falangy. Neudělal jsem to, jen jsem na to v té době neměl sílu. Začala jsem si kupovat větší a pak ještě větší oblečení. Oblečení zakryje všechno. A jednoho krásného večera jsme si s dcerou vyšly trochu zacvičit a váha nám nějak skočila do cesty a já, hrdinka, jsem se do ní vrhla. Jsem se sebou docela spokojená: – Moc jsem nepřibrala, moje váha ukazuje 74 kg, neříkám, že je to málo, ale není to žádná tragédie. A pak přišla studená sprcha z úst mé dcery: „Nevidíš tu čáru nahoře? není to čtyřka, ale devítka.“

Když jsem si uvědomil, že moje skutečná váha je 79 kg, byl jsem téměř ohromen! V tu chvíli jsem chtěl řešit, jak vypadám. V zrcadle jsem se nepoznávala a bylo to opravdu špatné. Ale pořád jsem nevěděl, jak na to. Fotka před porážkou je z února 2019, kdy jsme byli u mého bratra na porážce (byla jsem blízko hmotnosti prasete) a věřte mi, že na té fotce jsem opravdu já. Ne, nejde jen o oblečení, byla jsem tak vykrmená.

O několik týdnů později jsem potkal známého, kterého jsem ani nepoznal. Protože za 3 měsíce zhubl 20 kg. Jak je to možné? a tak jsem narazila na NUTRI FOOD PLAN.
Než jsem se rozhodla vyhledat Ildikó Haszteman v Galantě, musela jsem přečíst všechny pravdivé příběhy. Domluvila jsem si schůzku a šlo se na to. Přiznám se, že jsem měsíc jedla jídlo z domova na 1. dva týdny, protože mě ještě čekala degustace vína a lyžování.

A přišel DEN!! 18. V březnu jsem začal, počáteční hmotnost: 80,1 kg!

Jídla byla chutná a k mému překvapení sytá, neměla jsem pocit, že bych hladověla. Paní Hasztermanová mi radila, kdy a kolik mám jíst, jaký druh zeleniny a co s čím kombinovat. Je to úžasná žena, pomohla, poradila, ať už po telefonu nebo prostřednictvím zpráv. Každé dva týdny jsme měli schůzku, vážení a hlavně povídání o tom, jak se cítím, co je potřeba vylepšit, upravit. Neumíte si představit, když mi po dvou týdnech váha ukázala -4 kg, myslela jsem, že je rozbitá, nechtěla jsem tomu věřit.
V červnu jsem kvůli operaci musela NutriFood vynechat. ale to už jsem byla skoro hotová, jak říkala paní Hasztermanová.

Poslední foto je z 06.08.2019 váha: 65,7 kg, celkový úbytek váhy: – 14,4 kg
Moje váha se ustálila na 66-67 kg, k snídani si stále dávám smoothie, víte proč? Protože mi chutná, někdy i polévka. Hlídám si, co jím, ale ne vždy se mi to daří. A já jsem spokojená.

Ibolya Babós Ledeczky