ILDIKÓ JAKÓCZI

Před:

96kg

Po:

75kg

Rozdíl:

21kg

„Díky NutriFood jsem se naučila plánovat jídlo, nejen své každodenní úkoly a pracovní povinnosti.“

Vždycky jsem se v zrcadle viděla jako hezká žena. Ale když se mě někdo zeptal, kolik vážím – měla jsem 96 kg – okamžitě jsem se zastyděla.

Pracuji jako stevardka ve vlaku v zahraničí. V mé profesi je velmi důležité dobře vypadat, a tak jsem se rozhodla, že musím vypadat dobře i já. Posledním impulsem k tomu bylo setkání s mým přítelem, který měl v minulosti velmi silnou osobnost. Ale když jsem ji viděl naposledy, nemohl jsem uvěřit vlastním očím. Vypadala úžasně. Na její doporučení jsem se dostala k odbornici na výživu – Gabice Huberové. Známe se s ní už od střední školy, ale nevěděla jsem, že se zabývá touto „zázračnou dietou“. Navštívila jsem ji 5. října a následující den jsem začala s dietou.

Už při první konzultaci jsem se cítila velmi příjemně a velmi ráda jsem chodila na všechny další schůzky s výživovou poradkyní. Těšila jsem se na Gabičinu motivaci a podporu, na její dobrou náladu, pozitivní přístup a samozřejmě na její úspěch! Vyzkoušela jsem nejrůznější zázračné diety, které nefungovaly a udělaly ze mě pesimistu. Možná jsem nevěřil ani sám sobě, že to dokážu, ale společně jsme to dokázali. Ve skutečnosti jde jen o nastavení ve vaší hlavě. Ze začátku jsem se bála, že umřu hlady, a přesvědčovala jsem sama sebe, že je to opravdu jen v mé hlavě, protože jsem neměla hlad ani na minutu.

Stává se, že se kvůli práci nedostanu domů 2-3 dny, takže jsem si vždycky musela dopředu naplánovat, kdy a co budu jíst a co si vezmu s sebou. Podle Gabiky je to podstata – je třeba se naučit plánovat a jídla nejen každodenní úkoly a pracovní povinnosti.

Nabídka potravin NutriFood je opravdu široká. Kromě toho mi chutnaly polévky, které jsem si oblíbila i proto, že jsem si kvůli neustálému cestování nemohla připravovat teplá jídla. Chřestovou krémovou polévku jsem si občas dávala i k snídani. Gabika mi dala spoustu nápadů a tipů, takže jsem po nějaké době dokázala z povolených potravin připravit kreativní pokrmy. Během prvního měsíce se mi podařilo zhubnout deset kilogramů, což mi dodalo obrovskou sílu. Od svého okolí jsem také dostávala negativní připomínky typu: budeš z toho nemocná, vypadávají ti vlasy… a tak bych mohla pokračovat dál a dál. Nikdo však netušil, že NUTRI FOOD PLAN je jediná nutričně vyvážená strava a že i během „diety“ tělo dostává všechny potřebné látky včetně vitaminů. Moje maminka a kmotra mě velmi podporovaly a vždy vařily přesně podle mé diety.

O mé osobní a skvělé zkušenosti s NUTRI FOOD PLAN se od té doby podělilo mnoho lidí, což mě potěšilo ještě více!

Výživovou poradkyni Gabiku doporučuji každému, komu mohu, a bez sebemenšího zaváhání bych do toho šla kdykoli znovu. Jsem šťastná, plná energie a Gabika mě podporuje a pomáhá mi i po zhubnutí!

Děkujeme NUTRI FOOD PLAN!

Ildi