JÁN MAJÁK

Před:

125.20kg

Po:

104.10kg

Rozdíl:

21.1kg

„Můžeš mít všechno, za co jsi ochotný bojovat.“

Zdravotní problémy s tlakem a stále silnější bolestí kolen mě donutily bojovat. Protože mám fyzicky náročnou práci, doma partnera a pětiletá dvojčata, která mě potřebují, nebylo nad čím váhat. O dietě NUTRI FOOD PLAN jsem se dozvěděla od své kamarádky Mirky, která věděla, že už dlouho bojuji s nadváhou.

Při vstupním vyšetření mě nepříjemně překvapily výsledky měření, zejména hodnoty vnitřního tuku a BMI. Moje výživová poradkyně Mirka mi sestavila redukční program s nutričně vyváženými potravinami NutriFood, přičemž zohlednila i mé zdravotní problémy. Po celou dobu mého hubnutí mi byla oporou a vždy jsem se na ni mohla spolehnout, když jsem potřebovala radu a podporu.

První týden byl těžký a někdy jsem pochybovala, jestli to bude fungovat a jestli to vůbec zkusím. Moje partnerka Veronika mi byla morální oporou a nedovolila mi vzdát se. První výsledky se dostavily rychle a snadno. Překvapilo mě, že jsem neměla hlad, ale naopak jsem byla plná energie. Den jsem začínala koktejlem /Caffe latee – moje oblíbené/ a během dne hlavním jídlem – rizotem, těstovinami nebo omeletou. A večer jsem se těšila nejen na své dva poklady a partnera, ale také na teplou polévku NutriFood. Dokonce jsem se spřátelil se zeleninou. Všechna jídla NutriFood mi chutnala a jejich příprava byla snadná a vysloveně rychlá.

Po prvním -12 kg mi ortoped řekl, že se stav mých kolen zlepšil o 30 %, a také mi snížil dávkování léků na krevní tlak. To mě ujistilo, že jsem na správné cestě, a motivovalo mě to k dalšímu hubnutí. Lidé kolem mě si změny rychle všimli a hodnotili ji velmi pozitivně. Sám jsem se cítil v práci svižnější a efektivnější.

Dnes vím, že mé rozhodnutí zhubnout s pomocí odborníků z NUTRI FOOD PLAN bylo správné. Nejenže se mi zlepšily potíže s koleny, ale bonusem je, že se cítím plná energie a mohu si obléknout věci, které mi byly malé a roky ležely ve skříni. Z velikosti XXXL dnes nosím velikost L/M. Mé poděkování patří nejen mé partnerce Veronice, ale také výživové poradkyni Miroslavě Gubrické z poradenského centra NUTRI FOOD PLAN v Trnavě, která mě během mé „proměny“ doprovázela a byla mi po celou dobu velkou oporou.

Teď, když mám o pár kilo méně, se cvičení a zdravé stravování staly součástí mého každodenního života. A jsem odhodlaná pokračovat v úspěšném hubnutí. Moje cílová hmotnost je 98 kg. Díky této zkušenosti vím, že hubnutí s pomocí potravinových poradců Nutrifood bude snadné, chutné a navíc zdravé.

Stojí to za to! Nebojte se bojovat s vlastním tělem.

S pozdravem
Ján Maják