JÁN PETARČÍK

Před:

112.30kg

Po:

97.00kg

Rozdíl:

15.3kg

„Hubnutí ve dvou je motivující.“

O hubnutí s NUTRI FOOD PLAN jsem se dozvěděla od kolegů v práci. Rozhodl jsem se to zkusit. Spojila jsem se s výživovým poradcem, zavolala mu a domluvila si schůzku. Po rozhovoru s poradcem jsem znovu získala naději, že je možné zhubnout, a to i s léky, které musím trvale užívat.

Dieta zabrala!

Řídila jsem se doporučeními výživového poradce a vyplatilo se to. Za více než měsíc se mi podařilo zhubnout -11,4 kg. A váhu jsme si udrželi až doposud. Můj výživový poradce je vždy po ruce a v případě potřeby mi ochotně poradí se zdravým stravováním a úpravami jídelníčku.

Můj přítel Jan tomu zpočátku nevěřil. Ale když na mně viděl skutečné výsledky a hlavně to, že moje váha opravdu klesá, že to není žádný podvod, chtěl to zkusit také. Se svou váhou 115 kg se mu podařilo zhubnout více než -15 kg za jeden měsíc. Dříve trpěl vysokým krevním tlakem, který se po ukončení diety vrátil do normálu. Dnes se těší z toho, že po konzultaci s lékařem už nemusí brát léky, protože mu je lékař vysadil.

Oba bychom doporučili NUTRI FOOD PLAN redukční a výživové programy každému, kdo potřebuje zhubnout, zejména ze zdravotního hlediska. Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že hubnutí s NutriFood je bezpečné a zdravé.

Děkujeme.

Andrea a Jan