JANA CACÁKOVÁ

Před:

89.30kg

Po:

77.60kg

Rozdíl:

11.7kg

„Díky dietě NUTRI FOOD PLAN jsem zcela vysadila léky na krevní tlak!“

Kila se vrátila velmi rychle, a to i s bonusem navíc. A tak každý pokus o zhubnutí selhal nebo mě odradil, až jsem se nakonec smířila s tím, že nezhubnu nikdy.

Dietu NUTRI FOOD PLAN jsem dostala jako dárek.

Před dvěma měsíci jsem dostala zvláštní dárek v podobě redukčního programu NUTRI FOOD PLAN. Vzhledem k poslední prohlídce u internisty a výsledkům krve jsem to s radostí přijala. Léta užívám léky na krevní tlak a poslední výsledky zdravotních testů ukázaly mimo jiné zvýšenou hladinu cholesterolu. Lékař mě upozornil, že by bylo dobré s tím něco dělat, jinak nemám dobré vyhlídky a můj zdravotní stav se bude jen zhoršovat. V naší rodině několik z nás již léta bojuje s vysokým krevním tlakem a kardiovaskulárními chorobami. Navíc moje matka i sestra prodělaly infarkt, takže jsem byla odhodlaná a přesvědčená, že díky programu na hubnutí NUTRI FOOD PLAN zhubnu a zlepším si zdraví.

S dietou jsem začal bez váhání. Výživový specialista provedl úvodní metabolický screening, který jen potvrdil to, co bylo v mé lékařské zprávě. Nyní mohu s jistotou říci, že příčinou mých zdravotních problémů bylo velké množství viscerálního tzv. intraaurikulární tuk.

Chutná strava a žádné hladovění!

Co se týče diety NUTRI FOOD PLAN, dostala jsem od nutričního specialisty podrobné informace, zejména jak a kdy jíst, při dodržování pravidelného pitného režimu a další užitečná doporučení. Speciální program částečné redukce jídla zahrnoval kromě nízkokalorických potravin NutriFood také jedno bílkovinné jídlo denně. Po celou dobu hubnutí jsem necítila hlad, protože kromě nutričně vyvážené a chutné stravy plné vitamínů a minerálů jsem konzumovala saláty z bílé a zelené zeleniny a další povolené potraviny. V tomto období jsem se dokonce zúčastnila několika rodinných oslav a letních grilování, aniž bych porušila dietu. Ne že by se mi do ničeho z toho nechtělo, ale věděla jsem, že to dělám pro své zdraví.

Výsledky hubnutí se dostavily velmi rychle.

Během prvních dvou týdnů jsem zhubla -6 kg a odborníci na výživu mě chválili, protože kromě zadržované vody mi ubylo i hodně tuku. To mě motivovalo k pokračování v dietě. Od druhého týdne diety jsem začala cvičit. Nemusel jsem, ale bavilo mě to a věděl jsem, že to dělám pro sebe. Cítila jsem se lehčí, plná energie a nové chuti do života, což jsem ocenila zejména při péči o vnouče. Už se nezadýchávám a jsem pružnější, když musím dohlížet na jeho první krůčky. Příjemným bonusem je, že jsem si také zajistila nové oblečení do šatníku.

Příčinou mého vysokého krevního tlaku byl viscerální tuk.

Již po měsíci diety se mé zdravotní výsledky zlepšily, zejména pokud jde o viscerální tuk, kterého jsem měla hodně. To vedlo k tomu, že mi internista snížil dávku léků na polovinu. A to nejlepší na tom je, že po skončení diety mi úplně vysadila léky, protože jsem si denně kontrolovala a zaznamenávala krevní tlak a k mému i lékařovu překvapení byl vždy nízký.

NUTRI FOOD PLAN strava mi pomohl a byl to opravdu ten nejlepší a nejzdravější dar v mém životě. Pod dohledem odborníků na výživu jsem za 6 týdnů zhubla fantastických -12 kg s částečnou náhradou stravy. Nejdůležitější však je, že díky stravě NUTRI FOOD PLAN jsem i ve svém vyšším věku znovu získala zdraví. Nevěřil jsem, že je to možné, takže po vlastní zkušenosti mohu jen potvrdit, že to jde. Pečujte o své zdraví a važte si ho. Zdraví máte opravdu jen jedno.

Jana Cacáková