JANA PODMANICKÁ

Před:

90kg

Po:

77kg

Rozdíl:

13kg

„K nadváze přispěla moje těhotenská kila.“

Vyzkoušela jsem různé diety, asi jako každá žena. Ale výsledek byl vždy stejný – co jsem získal a ztratil, to jsem brzy získal zpět. Člověk je pak samozřejmě motivován a nechce začínat znovu. Ale to se změnilo, když jsem poprvé uslyšel o NUTRI FOOD PLAN . Velkou inspirací mi byla moje sestřenice, která díky NutriFoodu hodně zhubla a vypadá úžasně.

Shodou okolností jsem v anketě OTO narazila na soutěž s NUTRI FOOD PLAN, a tak jsem se rozhodla do ní přihlásit. Neumíte si představit, jakou jsem měla radost, když jsem našla e-mail, ve kterém mi bylo sděleno, že jsem vyhrála!

A tak jsem se do toho s radostí pustil. První týden byl asi nejtěžší, jako při každém hubnutí, ale zvládla jsem to a výsledek stál za to. Velkou výhodou bylo, že jsem nemusela přemýšlet, co uvařit, protože příprava jídel mi zabrala jen pár minut času. Když jsem po pěti týdnech na váze viděla, kolik jsem zhubla, nemohla jsem tomu uvěřit – téměř -11 kilo! Můj boj s kily samozřejmě nekončí a pokračuji dál. V současné době mám již téměř -13 kg.

Jsem velmi ráda, že jsem mohla vyzkoušet hubnutí s NUTRI FOOD PLAN a vřele ho doporučuji všem, kteří chtějí shodit přebytečná kila a cítit se lépe a hlavně zdravěji.

Jana

EXPERT ADVISES