JAROSLAVA VITASKOVÁ

Před:

114kg

Po:

90kg

Rozdíl:

24kg

„Svou váhu jsem začala řešit až ve chvíli, kdy se začaly stupňovat mé zdravotní problémy.“

Tehdy jsem se dozvěděla o dietě NUTRI FOOD PLAN. Prozkoumala jsem jejich stránky od A do Z na internetu a proměna lidí po dietě byla neuvěřitelná.

Myslel jsem, že to zkusím

Na Facebooku jsem našla kontakt na výživovou poradkyni Eriku Liteckou a hned jsem jí napsala. Ráda mi odpověděla na mé otázky a domluvili jsme si schůzku. První návštěva u Eriky byla příjemná, protože je to skvělý člověk. Po první konzultaci jsem byla více než kdy jindy odhodlaná dietu dodržovat. První dva týdny jsem dostávala jídlo. Zpočátku jsem si nedokázala představit, že bych mohla fungovat jen na třech jídlech NutriFood denně, ale už od prvního dne jsem neměla pocit hladu a energie jsem měla na rozdávání.

Po prvních 2 týdnech ukázala váha -8,5 kg.

To byl další řidič. Viděl jsem na sobě skutečné výsledky a to pro mě bylo obrovskou motivací. Jídlo NutriFood je velmi chutné, ani nemáte pocit, že držíte dietu. Chutnaly mi všechny koktejly a polévky jsem nakonec zúžila na své dvě nejoblíbenější – kuřecí a houbovou. Naučila jsem se pravidelně jíst. Už jsem automaticky najela na režim: ráno koktejl, k obědu polévka a večer koktejl. Koktejly mně osobně vyhovovaly z celé široké nabídky jídel NutriFood nejvíce. A hlavně se snadno připravovaly, takže jsem je mohla mít všude s sebou. Když jsem měla chuť, přidala jsem do jídelníčku zeleninu – hlavně okurku, kedlubnu a bílou ředkev. Volný čas jsem vyplnil procházkami a občasným cvičením. V dietě mě nejvíce podporoval můj přítel, rodina a nejbližší přátelé.

Můj zdravotní stav se zlepšil

Jsem téměř na konci diety a jsem spokojená, šťastná a hlavně zdravá. Nemusím brát léky na vysoký krevní tlak, už se nezadýchávám, pocení zmizelo. Lidé kolem mě mě chválí, jak dobře vypadám, a to je pocit k nezaplacení. Dietu NUTRI FOOD PLAN bych doporučila každému, kdo chce vypadat a cítit se lépe. Nejdůležitější je asi silná vůle. Najděte ji v sobě, protože výsledek stojí za to.

Obrovské DÍKY patří mé výživové poradkyni Erice!

Jaroslava