JOZEF BREZOVSKÝ

Před:

113.20kg

Po:

95.00kg

Rozdíl:

18.2kg

„Musel jsem začít něco dělat pro své zdraví.“

Provedl jsem několik významných změn, zejména v pracovním životě, protože jsem byl ve stresujícím zaměstnání téměř 24 hodin denně. Méně pohybu a zanechání kouření také vedlo k nadbytečným kilogramům. Vyzkoušela jsem různé diety a „zaručené přípravky na hubnutí“, ale měly jen krátkodobý účinek a navíc jo-jo efekt, protože kila se vrátila s nechtěným bonusem navíc. Dcera mě ve snaze mi pomoci seznámila s tím. výživový poradce – zdravotní sestra p. Gubrickoukterý mi vysvětlil princip a výhody hubnutí pomocí potravin Nutrifood.

Po konzultaci a se souhlasem svého internisty jsem začala měnit svůj životní styl a hubnout pomocí programem NUTRI FOOD PLAN . Tím začala moje cesta ke zdraví.

Jako cíl jsem si stanovil váhu pod 100 kg – měl to být dárek k mým 60. narozeninám. Po 6 týdnech, přesně v den mých 60. narozenin, ukázala váha číslo 99,7 kg. Byla jsem nadšená. Největší překvapení však přišlo při kontrolním odběru krve u lékaře. Nasadila mi léky na arytmii, vysoký krevní tlak a dnu. Kromě toho byly hodnoty cukru krásně upraveny na normu /z 7,5 a více – na 4,8/. A byl to ten nejkrásnější dárek k mým kulatým narozeninám. Moje zdraví je zpět!

Celý můj život se změnil.

Zjistil jsem, že to v mém věku jde. Jsem pohyblivější, pružnější, ale hlavně jsem spokojená sama se sebou a jsem na sebe pyšná, že jsem to dokázala. Naučila jsem se jíst jinak – jíst zdravěji a hlavně si vážit svého zdraví víc než „pěkné a chutné porce“ jídla na talíři.

Po svém úspěchu jsem se rozhodla pokračovat v hubnutí a shodit dalších -5 kg. Inspiroval jsem i svou ženu, která se rozhodla jít do toho se mnou.

Vím, že je těžké poučit se z chyb druhých. Pokud se však ze svých chyb nepoučíme včas, může být někdy pozdě. Děkuji paní Gubrickové, že mi pomohla „zařadit zpátečku“ a znovu si užívat života, tentokrát však zdravými doušky.

Joseph

EXPERT ADVISES