JULIA ZARA

Před:

93.80kg

Po:

78.60kg

Rozdíl:

15.2kg

„Hubnu, protože chci otěhotnět!“

Hubnu, protože chci otěhotnět!

Můj příběh začal v říjnu 2016, kdy jsme s manželem absolvovali zdravotní prohlídku v centru pro léčbu neplodnosti. Lékař, který nás měl na starosti, mi doporučil, abych kvůli své nadváze navštívila diabetologa. V té době jsem vážil 94 kg. S nadváhou jsem bojovala už dlouho, ale teprve tehdy jsem si uvědomila, že to sama nezvládnu! Potřeboval jsem pomoc odborníka!

Jako většina mladých lidí jsem trávila hodně času na internetu a ani nevím, jak se mi podařilo narazit na článek mladé dámy, která vždy trpěla nadváhou a díky programu na hubnutí NUTRI FOOD PLAN se jí podařilo zhubnout přes 30 kg. Neotálela jsem, zjistila jsem si o NutriFoodu vše, co jsem mohla, promluvila jsem si s manželem, jestli souhlasí s tím, abych začala užívat NutriFood, a kontaktovala jsem výživového poradce. Domluvili jsme si schůzku, která byla velmi příjemná. Nepřemýšlel jsem o tom, jestli to dokážu udržet, byl jsem prostě rozhodnutý, že to dokážu!

Po prvním měsíci jsem byl o 9 kg lehčí.

A také jsem dostala pochvalu od lékaře z centra pro léčbu neplodnosti, protože jsem na léčbu reagovala dobře. Potraviny NutriFood jsem si zamilovala, ale nejlepší na tom byly závistivé pohledy lidí z mého okolí, kteří mi v dobrém slova smyslu záviděli mou pevnou vůli a stále více povadlou uniformu v práci. Za dva měsíce jsem zhubla celkem 15 kg. Konečně se cítím pro manžela zase atraktivní, ale hlavně léčba mé nadváhy dopadla skvěle a teď už jen čekáme, až začnu zase přibírat, ale teď už ty vysněné kilogramy v podobě těhotenského bříška.

NutriFood změnil můj život k lepšímu!

Julie Zara