JURAJ GAJDOŠ

Před:

97kg

Po:

82kg

Rozdíl:

15kg

„Svým přátelům, kteří také chtějí zhubnout s NUTRI FOOD PLAN, nyní vysvětluji, jak jsem to dokázala já, a hlavně čeho by se měli při hubnutí vyvarovat.“

Jmenuji se Juraj Gajdoš a je mi 58 let. O redukčním programu NUTRI FOOD PLAN jsem se dozvěděla při surfování po internetu. Už dlouho přemýšlím, že chci zhubnout, a vybrala jsem si tento program. Neměla jsem žádné velké zdravotní problémy, jen jsem se léčila s vysokým krevním tlakem. Chtěl jsem se ale cítit lépe, tak jsem do toho šel!

Začátky nebyly snadné, ale mám rád zeleninu a tvořila velkou část mého jídelníčku. Ale bylo to opravdu jen prvních pár dní, jinak jsem redukční program zvládl dobře. Nastavil jsem si „pracovní“ program – kombinaci potravin. NutriFood s běžnou stravou. Překvapilo mě, že nemám vůbec hlad, a přesto hubnu. To jsem předtím nevěděl.

Všechny potraviny NutriFood MRP mi chutnaly a jejich příprava byla velmi jednoduchá, což mi vyhovovalo. Kromě výrobků NutriFood jsem byla velmi spokojená se svým výživovým poradcem, se kterým jsme se vždy na všem ohledně dietního programu shodli.

Po skončení programu jsem změnila a upravila svůj způsob stravování, dávám přednost více zelenině a vyhýbám se nezdravým potravinám. Můj krevní tlak se upravil a já jsem přestal brát prášky.

Moc děkuji společnosti NUTRI FOOD PLAN a zejména mé výživové poradkyni paní Daniele Hainové.