JURAJ TINKA

Před:

128kg

Po:

108kg

Rozdíl:

20kg

„Moje žena vypadala po zhubnutí s NUTRI FOOD PLAN skvěle. Tak jsem se rozhodl, že se do toho pustím sám.“

Jmenuji se Juraj Tinka a je mi 45 let. O programu NUTRI FOOD PLAN jsem se dozvěděl od své ženy, která díky němu také zhubla. Dlouho jsem se necítil dobře a měl jsem velké břicho. K tomu se přidává těžká chůze a špatná ohebnost celého těla…

Moje žena však zhubla a vypadala skvěle. Chtěl jsem se cítit dobře, tak jsem do toho šel! Měla jsem 3x denně stravu z NUTRI FOOD PLAN a později 1 porci bílkovin se zeleninou. Zpočátku jsem se cítila velmi hladová, ale později, když jsem měla 3 jídla a jídlo s bílkovinami, si tělo zvyklo a cítila jsem se skvěle.

Měl jsem je nejraději polévky a hlavní jídla . Také ovesná kaše k snídani. Kromě produktů NUTRI FOOD PLAN jsem byl spokojen také s. výživový poradce který byl flexibilní a ochotný mi kdykoli poradit!

Nejlepší je jednoduše přijít na diagnostiku a hned uvidíte, že je třeba se sebou něco udělat. Jsem ráda, že jsem to udělala, protože se cítím skvěle. Určitě zařadím do svého jídelníčku více zeleniny, budu více chodit na túry a každodenním rituálem se pro mě stala rychlá chůze se psy.

Juraj