KATARÍNA CHUDOBOVÁ

Před:

108.60kg

Po:

82.40kg

Rozdíl:

26.2kg

„Rozhodla jsem se pro dietu NutriFood ze zdravotních důvodů.“

V dětství mi to nedělalo žádné problémy, ale v době pohlavního dospívání to začalo ovlivňovat moji menstruaci, kterou jsem nedostávala včas nebo jsem krvácela příliš silně, a začala jsem přibírat na váze. Také způsob, jakým jsem se stravovala, nebyl správný, protože i když jsem dodržovala režim – jedla jsem třikrát denně, měla jsem stále příliš velký hlad a večer jsem se přejídala. Mám poměrně pomalé trávení, kvůli nemoci mám zpomalený metabolismus a zbylá kila se mi uložila jako tuk.

Dostal jsem varování od lékaře

Před třemi lety jsem porodila. V té době jsem již měla rizikové těhotenství. Lékař mě upozornil, že bych měla před dalším těhotenstvím zhubnout. Můj syn je pro mě vším. Ráda se s ním fotím a sdílím naše fotky na Facebooku. Postupně jsem je ale přestala mít ráda a sdílela jsem jen jeho fotky – beze mě. Takže naše společné fotografie a vzpomínky skončily v šuplíku. Věděla jsem, že se sebou musím něco udělat, ale od lékařů jsem nedostala dostatečnou odpověď. Rada jíst více zeleniny se však nezdála být dostatečná.

Čím dále – tím více zdravotních problémů jsem měl. Byla mi diagnostikována lupénka, a aby toho nebylo málo, také nesnášenlivost laktózy a lepku. Velmi mě trápilo neustálé svědění, nadýmání, průjem a mdloby.

Dieta NUTRI FOOD PLAN byla pro mě doslova „darem shůry“.

Při všech těchto problémech se mi na Facebooku jako „dar z nebes“ objevil příběh o tom, jak můj přítel úspěšně zhubl. Po jejím přečtení jsem se rozhodla navštívit výživovou poradkyni NUTRI FOOD PLAN Gabiku, která jí pomohla shodit přebytečná kila. Tak jsem jí napsala, co si myslí o mých nemocech a jestli bych také mohla zhubnout. Poté jsem ji navštívila, a když se mě na konci konzultace zeptala, jestli jsem připravená a jestli do toho jdu, už jsem věděla, že pokud mi takto věří, určitě to půjde. Musela jsem to nechat být, nejen kvůli synovi, ale i kvůli sobě! Nechtěla jsem být ve 33 letech nemocná, obézní a nešťastná matka! Chci, aby se mnou můj syn sdílel zážitky a fotografie. Měla jsem tak silnou vůli, že jsem do dnešního dne zhubla -25 kilo a stále hubnu. Toužím po tom, abych si mohla vzít otce svého syna v šatech, na které bude pyšná celá moje rodina i já!

NutriFood je strava, která skvěle chutná!

Asi bych tomu nevěřila, kdybych to nezkusila, ale jídlo NutriFood chutná skvěle. Koktejly jsou velmi chutné, můj oblíbený je sušenkový se smetanou a karamelový. Vzhledem k mým potravinovým intolerancím jsem měla užší výběr, ale nebyla jsem zklamaná, protože všechny potraviny NutriFood chutnají velmi dobře! Polévky jsou dobré v chladných dnech, hlavní jídla působí, jako by byla připravena z čerstvých surovin, a čokoláda je vyloženě požitkářská mňamka!

Neměl jsem podporu svého okolí.

Bohužel mi okolí nepřálo. Chovali se, jako by si ani nevšimli, že hubnu, nikdy mě nepochválili, ale já jsem byla rozhodnutá, že to stejně dokážu. Každý týden jsem byla šťastnější a šťastnější, čím víc jsem se dívala do zrcadla. Místo velikosti 48 konečně nosím 42! Zase můžu nosit super věci!

Moje nutriční terapeutka Gabika Huberová je velmi milá, vstřícná a podporující žena s úžasným smyslem pro humor. Občas jsem jí mohla zavolat, když jsem nevěděla, co můžu a co ne. Byla velmi trpělivá a ochotná pomoci. To mě uklidňuje, i když mi okolí hrozí jojo efektem, protože vím, že Gabika mě vždycky podpoří a má pro mě dobrou radu. Poskytne mi cenné rady a doporučí vhodné potraviny, takže pro mě bude mnohem snazší se ovládat.

NUTRI FOOD PLAN je moje cesta ke štěstí a skvělá škola zdravého stravování!

Katarína