KATARÍNA HORVÁTHOVÁ

Před:

105kg

Po:

73kg

Rozdíl:

32kg

„Díky dietě NutriFood mám nejen skvělou postavu, ale také skvělý život.“

Než jsem dospěla k tomuto závěru, prošla jsem velkou životní změnou, a to nejen co se týče mého vzhledu, ale především vnitřní proměny, která se odrazila na mém zdraví.

Jako každý začátek, i ten můj byl někdy před lety, kdy jsem po porodu postupně přibírala a nehubla. Byla jsem na mateřské dovolené, nepřejídala jsem se, měla jsem dostatek pohybu, ale dnes vím, že jsem jedla příliš mnoho nesprávných potravin, nepila jsem dost vody, a proto moje váha stále rostla. Přestože jsem všude chodila pěšky, cvičila aerobik, váha neklesala, naopak, váhový přírůstek byl rok od roku větší, což jsem tehdy nechápala a nedokázala si to vůbec vysvětlit. Když jsem měl na stepperu nehodu a musel jsem přestat cvičit, věděl jsem, že tudy cesta nevede. Když k tomu připočtu, že jsem začala vozit syna do školky v autě, pak jsem celý den seděla v práci na židli a ručička na váze šla nahoru. trojciferné číslo 105 kg! Samozřejmě se začaly objevovat zdravotní problémy s dušností, často mě po jídle pálila žáha a výrazně se mi zhoršily alergie.

Každodenní únava mi dávala jasně najevo, že mé tělo je přepracované a bojuje.

Všimla jsem si, že moje sousedka Zuzka hodně zhubla, a přesto je plná energie. Její postava se změnila, chodí do posilovny a její manžel Marek také hodně zhubl. Po krátkém rozhovoru s nimi jsem se dozvěděl, že v. Trenčíně existuje výživové poradenské centrum. NUTRIČNÍ PLÁN , provádějí diagnostiku metabolismu na speciálním přístroji a mají různé programy hubnutí.

Zuzka mě objednala k výživovému poradci na úvodní konzultaci. Zde jsem se dozvěděla všechny potřebné informace o svém zdraví, špatném pitném režimu, vysokém obsahu viscerálního tuku a hned mi bylo jasné, že cvičení je skvělé, ale zásah do stravy je nezbytný. Čekal jsem na detoxikační program a byl jsem zvědavý na první výsledky. Zuzka a Marek mi byli inspirací a velkou oporou, za což jim ze srdce děkuji. Pravidelné kontroly v poradně v Trenčíně pro mě byly opět motivující, protože jsem nejen cítila, ale i viděla výborné výsledky a výživová poradkyně mi vždy vysvětlila a nasměrovala, co mohu a co ne. Manžel mě podporoval a celá rodina také, i když jsem ze začátku musela vysvětlovat, hlavně na rodinných oslavách, že nechci, že nemůžu… ale postupně to přijali.

Během hubnutí jsem postupně zařazovala do programu cvičení, protože energie byla neuvěřitelná a přicházely první úspěchy a pochvaly od trenéra. Dieta bez hladovění s nutričně vyváženými potravinami a super výživnými tyčinkami dokázala s mým tělem udělat velké změny. Nejen úbytek váhy -32 kg, ale hlavně – nemám problém s dušností, nevím, co je to pálení žáhy, alergie byla docela mírná a energie mám na rozdávání.

Moje rodina je na mě velmi pyšná a přátelé, kteří mě dlouho neviděli, mě nepoznávají. Všichni mě chválí, až je mi to někdy nepříjemné. Konečně si můžu kupovat věci, které se mi líbí, na dovolené jsem si to užila, nemusela jsem se stresovat oblékáním do plavek. To jsou další výhody, které mi tato neuvěřitelná transformace přinesla.

Zcela jsem změnila svůj životní styl, jím pravidelně, přesně vím, co mohu a co ne, cvičím 4-5krát týdně a mým cílem je váha 65 kg.

Speciální výživové a hubnoucí programy NutriFood jsou opravdu skvělé, dokáží vás nejen detoxikovat, ale také zbavit nadbytečných kilogramů a postupně vás motivovat ke změně životního stylu.

V koordinaci s odbornou pomocí nutriční terapeutka Mgr. Eva Deckárová z poradenského centra v Trenčíně moje změna byla opravdu dokonalá.

Katka