KATARÍNA LACKOVÁ

Před:

149kg

Po:

92.50kg

Rozdíl:

56.5kg

„S každým shozeným kilogramem se mi vrací krev do žil, sebevědomí, jiskra v oku a chuť do života!“

Samozřejmě platí, že čím vyšší hmotnost, tím méně pohybu. Jako každá holka jsem vyzkoušela několik diet. I když se mi to povedlo a něco jsem ztratil, nemohl jsem v tom zůstat navždy a JOJO EFFECT mě nikdy nenechal dlouho čekat. Takže už několik let nebojuji, nevážím, neřeším…NEŽIJU!!!. Protože co si budeme povídat, sebeúcta tlusté ženy… je někde tam uvnitř a uzavřít se před lidmi bylo to nejjednodušší, co jsem udělala. Opravdu smutný, osamělý, prázdný život… ne život. Ale samozřejmě mám anděly, jak v nebi, tak na zemi. A ten pozemský anděl, říkejme mu třeba Zuzana (moje sestra), mě nakopl k NUTRI FOOD PLANu, kterému jsem se samozřejmě zpočátku také bránila. Výmluvy, že je to drahé, že si to nemůžu dovolit… vyšly naprázdno. Moje sestra mě objednala u Renaty na skvělé datum a čas, 22.2. o druhém. A než ten den nastal, stačila jsem si přečíst příběhy lidí, kteří zhubli s NUTRI FOOD PLAN, a to mě tak nadchlo, že jsem se toho dne nemohla dočkat, začala jsem věřit, že to dokážu také a že to nebude trvat dlouho.

Je úterý 2. července, můj dosavadní úbytek hmotnosti je -38 kg!

Krásné číslo, ale mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale už teď můžu říct, že s každým shozeným kilem se mi vrací krev do žil, sebevědomí, jiskra v oku, chuť do života, dokonce jsem se začala mít ráda a vážit si sama sebe. Stejně tak dnes mohu říci, že dělám svým blízkým velkou radost. Těm, kteří už o mě měli strach. Píšu svůj příběh… Nedokončím ho celý, vrátím se k němu později, ale už teď vím, že ho dokončím a ráda bych ho vydala, protože můžu někoho inspirovat.

Je tu září, čas na aktualizaci, oslavu? Dvouciferné číslo na váze… Zasloužím si to. To číslo samozřejmě stále není lichotivé, takže se rozhodně posouvám dál. Dále je to úžasná podpora vašich blízkých. Dále s podporou řady známých i méně známých osobností. Dále za podporu mé nové lásky, za podporu děvčat, která se mnou chodí s holemi Chutkovským údolím… Děkuji vám všem!

Ale hlavně za nový život DĚKUJI své sestře Zuzaně a neteři Lucii.

S pozdravem,

Katarína Lacková

EXPERT ADVISES