KRISTÍNA KÖVEŠOVÁ

Před:

68kg

Po:

55kg

Rozdíl:

13kg

„A víte, nejdůležitější je, že jsem všem, ale i sobě, ukázal, že i když to nebylo snadné, jde to a slovo nejde neexistuje.“

Nejdůležitější je mít se rád, bez ohledu na to, kolik vážíte. Pokud se však naučíte opravdové sebelásce, budete chtít pro své tělo jen to nejlepší, a to je zdraví.

„Jednou z nejdůležitějších věcí, které máme, je zdraví. Uvědomil jsem si to, když jsem se na začátku tohoto roku otrávil a po kolapsu orgánů jsem nedokázal ovládat své tělo. Pocit, že já, vždy plná energie, nemůžu chodit, byl hrozný. Moje tělo to zvládlo. Poděkovala jsem mu a slíbila, že už ho nebudu zanedbávat, že mu nebudu říkat, že na něj nemám čas, že mu nebudu říkat, jak moc ho nemám ráda… Budu mu dávat lásku a děkovat mu.“ Kristina začíná svůj příběh.

Viz tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený kristinakovesova (@kristinakovesova)

„A tam jsem se začala učit opravdové sebelásce. Našla jsem si na sebe čas a začala se věnovat sama sobě. Mou prioritou bylo a je zdraví. A protože mám zdravotní problémy, oslovila jsem odborníka na výživu NUTRI FOOD PLAN a zhubla jsem skvělých 13 kilogramů. Každý týden jsem chodila na vážení a děti mi byly velkou oporou a motivací. Mám je ve svém životě dodnes …“Kristina je šťastná a my jsme šťastní s ní, že dává přednost svému zdraví.

Viz tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený kristinakovesova (@kristinakovesova)

„A víte, co je nejdůležitější? Že jsem všem, ale i sobě, ukázal, že i když to není snadné, dá se to zvládnout a slovo nedá se použít. Můžete dokázat cokoli, co chcete, když se do toho opravdu pustíte. Ne příští týden, ne zítra, ale teď. Cítím se mnohem lépe než kdykoli předtím. Protože už vím, co je to sebeláska…“ Kristína uzavírá svůj příběh a my pevně věříme, že i vás motivovala nejen k hubnutí, ale především k lásce k sobě samým. Pak jde všechno snadněji.

Viz tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený kristinakovesova (@kristinakovesova)