KRISTÍNA VIZENTOVÁ-LÉPESOVÁ

Před:

71.00kg

Po:

64.00kg

Rozdíl:

7kg

„Spoléhala jsem na to, že dobré šaty zakryjí všechny nedostatky mé postavy.“

Přes veškerou snahu se mi za celou dobu nepodařilo zbavit se ani jednoho kilogramu navíc. Všechny předchozí pokusy s dietami a pokusy o zhubnutí byly neúspěšné. Ale až moje švagrová mě seznámila svýživovou poradkyní Gabikou Huberovou. Děkuji Gabice za to, že mi ukázala cestu a provázela mě celou mou dietou s NUTRI FOOD PLAN.

Konečně něco, co opravdu funguje!

Tato dieta byla nakonec účinná. S NUTRI FOOD PLAN se mi podařilo zhubnout úžasných -7 kg. Byl jsem zařazen do programu hubnutí pro kompletní výměnu stravy, a proto jsem si byl jistý, že můj úbytek hmotnosti bude úspěšný. Navíc to prospěje i mému zdraví, protože nízkokalorické potraviny NutriFood jsou nutričně vyvážené a obsahují všechny potřebné látky pro tělo, zejména vitamíny a minerály. A proto mohou být brány jako plnohodnotná náhrada za celodenní stravu, což samozřejmě urychlilo a také podpořilo vynikající výsledek mého snížení hmotnosti.

Zhubla jsem pod dohledem odborníka na výživu.

Díky výživovému poradci jsem zjistila, že jsem vytrvalá, a teď vím, že bez pomoci odborníka bych to tak snadno nezvládla. Gabika mě motivovala, poradila mi a díky její podpoře jsem to opravdu zvládla. Během programu hubnutí mě postupně provedla fází přechodu na pevnou stravu a fází stabilizace váhy, což mi zajistilo, že jsem po skončení diety neměla jo-jo efekt a úspěšně jsem si svou váhu udržela i do budoucna.

Chutná strava?

Možná to bude znít divně, ale jídla během diety mi opravdu chutnala. Zjistila jsem, že s dobrou nízkokalorickou stravou, která navíc dobře chutná, se to zvládá mnohem lépe. Koktejly NutriFood chutnají výborně a polévky jsou také chutné, a navíc vás pěkně zasytí. Po týdnu jsem necítila žádný hlad a od té doby, co se mi podařilo zhubnout, už ani nemám chuť na nezdravá a tučná jídla. Šaty, které mi byly malé, jsou mi najednou velké, a tak jsem svůj šatník doplnila o nové módní kousky.

Všem, kteří neúspěšně bojují s hubnutím a s každým kilogramem navíc, mohu doporučit. dietu NUTRI FOOD PLAN který mi opravdu pomohl. Rozhodla jsem se pokračovat v hubnutí. Stanovila jsem si cíl shodit zbývající 3 kila navíc.

Tak se do toho pusťte!

Kristína Vizentová-Lépesová