LADISLAV BEKÓ

Před:

175.00kg

Po:

121.90kg

Rozdíl:

53.1kg

„Moje váha před dietou byla taková, že mě váha ani nemohla zvážit!“

Ve Velkém Mederu dlouho koloval příběh o účinné dietě a velmi milé paní, která pomáhá lidem hubnout, a tak jsem se přihlásila na úvodní konzultaci a tímto krokem začala moje proměna.

Jednoduše jsem se přejídala

V posledních letech jsem velmi pracovala, a přesto jsem vůbec nevěnovala pozornost tomu, co a kolik toho jím. U nás je stůl prostřený pro čtyři osoby, takže nebyl problém přijmout zbývající kalorie. Rád jsem také chodil s přáteli na pizzu, kde jsem také neměl problém sníst obrovskou pizzu připravenou pro více lidí.

Po první konzultaci jsem se do diety pustila s velkou vervou. Prvním cílem bylo, abych se vůbec mohla vážit na váze, a k tomu jsem potřebovala zhubnout -15 kg, což se mi podařilo za čtyři týdny. A od té chvíle mohla začít skutečná kontrola u výživového poradce se vším, co k ní patří – měření a vážení. Výživová poradkyně Gabika byla velmi flexibilní a kvůli mému pracovnímu vytížení jsme se scházely na pravidelných kontrolách buď brzy ráno, nebo pozdě večer, ale nikdy jsme nevynechaly žádnou konzultaci. Toho si velmi vážím.

Dieta odhalila a zlepšila mé zdravotní problémy

Během diety jsme si všimli problému s mou tepovou frekvencí, což jsem zpočátku považoval za vedlejší účinek diety, ale můj kardiolog mě přesvědčil, že právě tato dieta pozitivně přispívá ke zlepšení tohoto problému. Po třech měsících diety -39 kg mi byla při preventivním vyšetření krve zjištěna zvýšená hladina kyseliny močové v krvi. Přestože jsem chtěla pokračovat v plném programu nahrazování jídla, výživová poradkyně mi sestavila pro mě vhodnější program, který zohledňuje můj zdravotní stav, ale stále v kombinaci s nízkokalorickými potravinami NutriFood.

Léky se mi podařilo vysadit již po několika týdnech, ale nadále jsem dodržovala dietu a konzultace. Od té doby jsem zhubla dalších -12,40 kg, což sice není tak rychle jako v prvních měsících, ale vůbec toho nelituji, protože jsem získala motivaci k úplné změně životního stylu a zejména ke změně mého předchozího nezdravého stravování.

Dnes pracuji poměrně hodně, ale všude chodím připravená, a pokud chci jíst něco zdravého a kvalitního, beru si jídlo s sebou a nesahám po různých bagetách, sušenkách a jídlech z fastfoodů. Zelenina a ovoce jsou součástí mého každodenního jídelníčku a občas si dopřeji sacharidy – samozřejmě v rozumných mezích.

Znovu jsem získal chuť do života

Mám opět chuť do života, jsem mnohem pozitivnější a začal jsem opět rozvíjet vlastní podnikání. Nutrifood mi velmi chutná a stal se součástí mého jídelníčku. Nejraději mám čokoládové tyčinky, protože od jara do podzimu se věnuji svému velkému koníčku – rybaření. A tyčinky mohu jíst snadno a bez výčitek – při čekání na rybu. V myčce se mi vždycky smějí, že při mytí auta vždycky seberou pár obalů od tyčinek. A co je na tom nejzábavnější? Představte si, že pán z myčky už tyčinky a koktejly NutriFood zná, protože je nachází neustále, a to nejen v mém autě.

Momentálně se cítím velmi dobře, ale nepřestanu, dokud nebudu vážit 100 kg. Takže mám opět naplánovaný další redukční program, kompletní náhradní dietu s NutriFood. Doporučuji ji i ostatním, kteří se snaží zhubnout, protože pod dohledem odborníka na výživu a s nutričně vyváženými potravinami to jde snadno a rychle.

Ladislav