LADISLAV ULEKLA

Před:

108kg

Po:

96kg

Rozdíl:

12kg

„Dieta NutriFood je opravdu pro každého. Jako rodina jsme úspěšně zhubli.“

Ildikó Uleka se spolu se svou rodinou podělila o zázračnou proměnu celé své rodiny díky programu NUTRI FOOD PLAN. Přečtěte si jejich příběh.

Jmenuji se Ildikó Ulekla a je mi 51 let. Mé dceři Alexandře Uleklové je 23 let a celý život ji trápí vyšší váha, protože celý život pracuje jako kadeřnice a je obklopena lidmi. Nejhorší bylo její sebevědomí, ale popravdě řečeno s tím nikdy nic neudělala. Rok před svatbou chtěla nadobro zhubnout, aby si mohla obléknout vysněné svatební šaty. Nevěděla, ale jak na to. Stále více jejích klientů v kadeřnictví mluvilo o úspěšné dietě NUTRI FOOD PLAN. Výsledky jejích klientů byly ohromující, a tak se rozhodla, že se do toho pustí také. Když se mi o této dietě zmínila, neváhala jsem a rozhodla se k ní připojit, protože jsem se už delší dobu necítila dobře ve svém těle. Navštívili jsme výživovou poradkyni Gabiku Huberovou poté, co jsme si s ní domluvili osobní schůzku a konzultaci v její výživové poradně. A společně jsme začali hubnout.

První výsledky se dostavily rychle!

Velmi brzy se objevily první výsledky. Alexandřin snoubenec, nadšený naším úspěchem, se rozhodl připojit se k nám. Začal o dva měsíce později, ale protože muži to mají o něco jednodušší, shodil kila mnohem rychleji, a tak nás dohnal. Můj manžel László zpočátku této dietě nevěřil, ale když nás postupně sledoval, viděl pozitivní změny. Když viděl, že i člověk může fungovat jen s několika porcemi NutriFoodu denně, přidal se k nám také. V první řadě se chtěl zbavit většího břicha a to se mu podařilo. Za pět týdnů zhubl o skvělých -12 kg.

Zapojila se celá rodina

Jako poslední se k nám přidala moje starší dcera Ildikó, která chtěla zhubnout hlavně kvůli krásnější postavě a naučit se pravidelnému dennímu stravovacímu režimu. Pravidelné stravování je velmi důležité nejen pro hubnutí, ale také pro udržení hmotnosti. Už tehdy věděla, že bude mít svatbu (bylo to pro nás překvapení). O svatbě jsme se dozvěděli až měsíc před jejím konáním. Přesto celá rodina zhubla! Na svatbě tak budeme všichni vypadat skvěle!

Chodili jsme spolu k výživovému poradci

Byli jsme velmi rádi, že nás všech pět chodilo k poradci na kontroly. Všichni si to zařídili tak, že ve středu večer máme vždy rodinnou konzultaci. Gabika věnovala každému z nás zvláštní pozornost. Během konzultace jsme se také hodně smáli. Po konzultaci jsme také absolvovali párový trénink EMS (účinné cvičení, které znásobilo konečný efekt redukce hmotnosti). Kdo měl náladu, přidal se.

Dva měsíce jsme vlastně místo nedělního vývaru měli polévky NutriFood. Jídla jsme si mezi sebou vyměňovali podle toho, kdo měl na co chuť. Líbily se nám nové přírůstky do řady NutriFood a oblíbené byly také husté a krémové polévky. A mňamkou byly rozhodně koktejly.

Kluci i moje starší dcera nám to samozřejmě prozradili. Jakmile dosáhli svého cíle, nenechali nás v tom samotné a s Alexandrou jsme pokračovaly společně až do léta.

Jsem velmi ráda, že se náš přístup ke stravování celkově změnil. Už nemáme ke každému jídlu chleba, Balázs už nejí večer čokoládu a dbáme na to, abychom jedli dostatek zeleniny. Přešli jsme na bezlaktózové mléčné výrobky, při vaření používám paleo mouku a musím říct, že jsem si tento životní styl zamilovala. Chutnému hovězímu parmezánu samozřejmě neodolá nikdo z nás, ale výhradně bez chleba.

Jsem na nás všechny hrdý!

Ildikó